Anasayfa >

Diğer Haberler >

İstanbullines, genç ve hızlı feribotlarıyla Ramazan Bayramı’na hazır!

İstanbullines, genç ve hızlı feribotlarıyla Ramazan Bayramı’na hazır!

08 Temmuz 2015 Çarşamba, 10:16:10
İstanbullines, genç ve hızlı feribotlarıyla Ramazan Bayramı’na hazır!
‘İstanbullines’, Ramazan Bayramı’nda Eskihisar-Yalova hattını kullanacak yolcularına ‘kuyruk beklemeden, konforlu, güvenli, ekonomik ve ortalama 25 dakikalık geçişleriyle’ nefes aldıracak.

Denizyolu taşımacılığına kazandırdığı müşteri odaklı servisleri ile tanınan ‘İstanbullines’; Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında, sıra beklemeden, hızlı, konforlu ve ekonomik seyahatin markası olmaya devam ediyor. Denizyolu taşımacılığında 9 yıl, Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında ise 2 yıldır faaliyet gösteren ‘İstanbullines’ bayram öncesi yaşanması olası araç yoğunluğu ve talep artışı ilgili bir dizi önlemi hayata geçirdi. Eskihisar liman alanındaki araç park alanlarını yenileyen İstanbullines, feribotlarını bayram boyunca tam kapasite ile çalıştırarak müşterilerin artan taleplerini, bekletmeden ve kuyruklar oluşmadan karşılıyor.

 

7/24 çalışan, konforlu gemileriyle ile deniz yolculuklarında her zaman bayram havası estiren İstanbullines, bugüne kadar Eskihisar-Yalova hattında alışılagelmiş 45 dakika süren uzun geçişleri de genç ve hızlı İstanbullines gemileriyle artık 25 dakikaya düşürüyor. 

 

GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLETİ SADECE 100 TL

 

‘İstanbullines’ın geçtiğimiz yıl Eskihisar-Tavşanlı hattında ilk defa başlattığı gidiş-dönüş bilet kampanyası bayram süresince de koşulsuz ve kısıtsız olarak devam ediyor. Hattaki otomobiller gidiş-dönüş bilet aldıklarına sadece 100 TL ödeyerek, Yalova’ya ortalama 25 dakikada geçebilecek. Otomobiller için tek yön gidiş fiyatı ise 60 TL olarak belirlendi.

 

Öte yandan; bugüne kadar 1.5 milyon araç ve 400 bine yakın yolcu taşıyan ‘İstanbullines’, sunduğu nakit ya da kredi kartıyla ödeme alternatiflerinin yanı sıra sektöründe bir ilke imza atarak devreye aldığı ‘İstanbullines Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)’ ile de hizmet veriyor.

 

HER ARACA BAYRAM HEDİYESİ TÜRK KAHVESİ

 

 ‘İstanbullines’, dört feribotluk genç filosu ile sadece ulaşımda değil seyahatin her aşamasında konforlu bir ulaşım sağlama misyonuyla hareket ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı öncelikli ilke edinen ‘İstanbullines’, bu Ramazan Bayramı’nda misafirlerini gişelerinde bayram hediyesi ile karşılayacak. Arefe günü ve bayramın ilk günü boyunca ‘İstanbulline’ gişelerine gelen tüm araçlara bir paket Türk Kahvesi hediye edilerek bayramlaşma ve hediyeleşme geleneğini canlı tutulacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER