Anasayfa >

Diğer Haberler >

Hansgrohe’den Metropol İstanbul ziyareti!

Hansgrohe’den Metropol İstanbul ziyareti!

01 Temmuz 2015 Çarşamba, 14:31:48
Hansgrohe’den Metropol İstanbul ziyareti!
Hansgrohe’nin üst düzey yöneticileri, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içindeki en büyük özel gayrimenkul projesi olan Metropol İstanbul’un satış ofisi ve inşaat sahasını ziyaret etti.

TOKİ iştiraki emlak Konut GYO Güvencesiyle Varyap-Gap İnşaat Ortak Girişimi’nin İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren en büyük özel gayrimenkul yatırımı olan ve inşası büyük bir hızla süren Metropol İstanbul’u ziyaret eden Hansgrohe Üretim ve Kaliteden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Frank Schnatz, Denetim Kurulu Başkanı Klaus Jaenecke ile BDT ülkeleri, Afrika, Orta Doğu ve Türkiye’den sorumlu Genel Satış Direktörü Dr. Nicholas Matten proje hakkında detaylı bilgi aldı.

 

 

Dünyanın dört bir yanından yatırımcıların ilgisini çeken ve dünyaca ünlü yıldızların da ilgi odağında bulunan Metropol İstanbul’un satış ofisini ziyaret ederek, inşaat sahasını gezen Hansgrohe yöneticileri, projeden çok etkilendiklerini kaydettiler.

 

 

Sıhhi tesisat sektöründe teknoloji, tasarım ve sürdürülebilirlik konularında lider olarak ün kazanmış bir aile şirketi olan Hansgrohe SE tarafından üretilen bataryalar, duş sistemleri evye bataryaları, daha işlevsel, daha rahat kullanım ve estetik konusunda öne çıkıyor.

 

 

Ziyaret sonrası Metropol Şantiyesi hakkında değerlendirmelerde bulunan BDT, Afrika, Orta Doğu ve Türkiye'den sorumlu Hansgrohe SE Genel Satış direktörü Dr. Nicholas Matten, "Hansgrohe - Bir Alman şirketi olarak – Türkiye’nin en prestijli yatırımlarından biri olan Metropol İstanbul Projesi’nin yüksek kalite ve yenilik standartlarını geliştirme ön görüsüne sahip Yönetiminin bizi seçmesinden ve onların çözüm ortağı olmaktan dolayı gurur duyduğumuzu belirtmek isterim" dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER