Anasayfa >

Diğer Haberler >

ANKAmall’da bu Ramazan bir başka!

ANKAmall’da bu Ramazan bir başka!

26 Haziran 2015 Cuma, 11:29:10
ANKAmall’da bu Ramazan bir başka!
ANKAmall, farklı konsept ve etkinlikleri ile bambaşka bir Ramazan yaşatıyor. Ramazan ayı için özel olarak hazırlanan “Ay’ın döngüsü” konsepti, sürekli yeniliklerle karşılaşan ziyaretçilerce büyük beğeni topluyor.

ANKAmall, geniş, ferah bir atmosferde, alışverişi de konfor ve rahatlıkla birleştirirken, dinlendiren ve eğlendiren aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli bir Ramazan ortamı sunuyor. Yormayan, kolay alışveriş imkanı yanında, genişleyen ve zengin alternatifler sunan yiyecek katında tasavvuf müziği, Neyzen dinletisi ile de kulakların pasını siliyor, iftarı daha keyifli hale getiriyor.

 

 

Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, küçükler kadar büyükler tarafından da ilgi görüyor. Semazen gösterileri de Ramazan buluşmalarına ayrı bir renk katıyor. Sihirbaz gösterisi, ateş dansı, orta oyunu, ipli kukla şov da diğer etkinliklerden bazıları…

 

 

Her günü dolu dolu yaşayanziyaretçiler için programlar iftar saatinden 20 dakika sonra izleyenlerle buluşuyor. Her Pazartesi, Salı, Hacivat Karagöz, Tasavvuf Musikisi Dinletisi, her Çarşamba Tasavvuf Musikisi, Sihirbaz gösterisi, her Perşembe, Neyzen, Tasavvuf Musikisi, Orta Oyunu, her Cuma, Semazen, Tasavvuf Musikisi, İpli Kukla Şov, her Cumartesi-Pazar da Neyzen Dinletisi ve Ateş Dansı ziyaretçilere dolu dolu bir Ramazan yaşatıyor.

 

 

Dinlenceden eğlenceye; alışverişten tatile…

Yormayan alışveriş imkanı sunan ANKAmall’un Ramazan sürprizleri etkinliklerle de bitmiyor… ANKAmall, 10 Şanslı çifti Yunan Adalarına götürüyor.

 

 

ANKAmall ziyaretçileri, 24 Haziran-19 Temmuz tarihleri arasında kampanya süresince aynı gün içinde toplamda 100 liralık alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanacak. Pek çok hediye ile birlikte şanslı 10 çift Yunan Adaları tatili kazanacak…

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER