Anasayfa >

Diğer Haberler >

AYD’in 2. Dönem eğitimleri Gaziantep’te tamamlandı!

AYD’in 2. Dönem eğitimleri Gaziantep’te tamamlandı!

25 Haziran 2015 Perşembe, 16:03:40
AYD’in 2. Dönem eğitimleri Gaziantep’te tamamlandı!
AYD’in 2. Dönem eğitimleri Gaziantep’te tamamlandı…

AYD’nin, AVM Sektörüne sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “Yetkinlik Geliştirme ve Deneyim Paylaşım Atölyesi” ilk mezunlarını Ankara’da; ikinci mezunlarını da 23 – 24 Haziran 2015’te yapılan eğitimler sonrasında Primemall ve Sanko Park’ın desteğiyle Gaziantep Sanko Park Eğitim Merkezi’nde verdi.

 

 

Ankara ve Gaziantep ayaklarının tamamlandığı, alışveriş merkezleri müdürleri ve departman yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen “Yetkinlik Geliştirme ve Deneyim Paylaşım Atölyesi” ilerleyen dönemlerde Diyarbakır, Samsun, İzmir ve Antalya illerinde de gerçekleştirilecek. Üç aylık eğitim sonrasında ise katılımcılara AYD Başarı Sertifikası verilecek.

 

 

Eğitimler; temel eğitimler ve mesleki eğitimler olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor.

Temel Eğitimler; AVM kültürü (yatırımın kuruluş felsefesi), etkili iletişim, liderlik ve ekip yönetimi, çatışma yönetimi, motivasyon yönetimi, dikkat yönetimi, personel seçme ve yerleştirme teknikleri, iş planı, toplantı yönetimi, sunum teknikleri, zaman ve stres yönetimi, yaratıcı düşünme ve problem çözme, pazarlama, raporlama ve kriz yönetimi eğitimlerini kapsıyor. Mesleki eğitimler ise; perakende ve AVM, tesis yönetimi, kiracı, yatırımcı ilişikleri yönetimi, temel muhasebe ve finans, veri toplama ve değerlendirme, bütçe yönetimi ve denetimi, pazarlama ve halkla ilişkiler, AVM ve faaliyet raporlaması, etkinlik yönetimi ve gelir yaratma, kriz yönetimi gibi önemli konuları içeriyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER