Anasayfa >

Diğer Haberler >

Devlet de sözünün arkasında duramayacaksa biz ne yapalım!

Devlet de sözünün arkasında duramayacaksa biz ne yapalım!

24 Haziran 2015 Çarşamba, 14:02:07
Devlet de sözünün arkasında duramayacaksa biz ne yapalım!
Sea Pearl Ataköy projesinin mühürlenmesi konusunda HT Emlak’a açıklamada bulunan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu,”Biz devlete güvenerek bu işe girdik, devlet de verdiği sözün arkasında duramayaksa biz ne yapalım” dedi…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu Sea Pearl projesinin mühürlenmesi ile ilgili HT emlak’a özel açıklamada bulundu.


Mahkeme kararı olmaksızın dün itibariyle mühürlenen Sea Pearl projesinde inşaatın durduğunu belirten Özen Kuzu, konuyu yargıya taşıdıklarını söyledi.


Devlet de verdiği sözün arkasında duramayacaksa artık biz ne yapalım
Bu işe devlete güvenerek girdiklerinin altını çizen Özen Kuzu, “Biz projemizi yasalara uygun yaptık. Bu işe devletimize güvenerek girdik. Artık devletimize de güvenemeyeceksek ne yapalım” ifadesinde bulundu.


Ruhsat verirken akılları neredeydi...
Özen Kuzu, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun “"Sahillerde yüksek katlı binaların yapılmasına karşı olduğumuz için mücadele veriyoruz. İnsanların sahile ulaşabilmesinin bir yöntemini bulacağız. Davalar sonucunda bunların tamamen yıkılması gayreti içindeyiz" yönündeki açıklamasına da şöyle yanıt verdi, “Biz ruhsatı Bakırköy belediyesinden aldık. Ruhsat verirken akılları neredeydi. Yaptığımız işin arkasındayız. Hukuka aykırı hiç bir şey yapmadık. Konuyu yargıya tanıdık. Çözülür çözülmez inşaatımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

MÜHÜRLEME HAKKINDAKİ HABER İÇİN TIKLAYINIZ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER