Anasayfa >

Diğer Haberler >

Beyoğlu’nda sokaklar yenileniyor!

Beyoğlu’nda sokaklar yenileniyor!

23 Haziran 2015 Salı, 14:13:54
Beyoğlu’nda sokaklar yenileniyor!
Beyoğlu Belediyesi, İstiklal Caddesi çevresinde öncelikle altyapı sistemleri olmak üzere üst yapı ve tretuvar çalışmalarına devam ediyor..

Beyoğlu Belediyesi İstiklal Caddesi çevresi ve ilçe genelinde başlattığı kaldırım çalışmaları ile ara sokakları tek tek elden geçirerek yeniliyor. Fen İşleri Müdürlüğü’nün büyük bir titizlik içerisinde sürdürdüğü çalışmalar neticesinde sokaklar yenilenerek, Beyoğlu geçmişine ve günümüz yaşam standartlarına uygun ve modern görünüm kazanıyor.

 

 

 ÖNCE ALTYAPI SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ

Balo Sokak ve Solakzade Sokak’ta başlatılan çalışmalar 1800 metre karelik alanı kapsarken İSKİ, BEDAŞ, TELEKOM gibi alt yapı kurumlarıyla da görüşülüp yapılan ortak çalışmalarla öncelikle mevcut alt yapı olumsuzluklarını ortadan kaldırıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarla Arnavut Taş Desenli Baskı Beton teknolojisiyle sokaklar yepyeni bir görünüme kavuştu.

 

 

 ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Balo Sokak ve Solakzade sokağın ardından Küçük Piyale Mahallesi Tahtakadı Sokak ve Hakim Sokak’ta da alt ve üst yapı hatları yenilendi. Bunun dışında Bülbül Mahallesi Tavşan Sokak, Büyük Şişhane Sokak ve Küçük Mumhane Sokakta da yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER