Anasayfa >

Diğer Haberler >

Tahincioğlu’ndan geleceğin mimar ve mühendislerine şantiye!

Tahincioğlu’ndan geleceğin mimar ve mühendislerine şantiye!

19 Haziran 2015 Cuma, 15:44:34
Tahincioğlu’ndan geleceğin mimar ve mühendislerine şantiye!
Tahincioğlu, Trump Alışveris Merkezi’nde yer alan KidzMondo’da sponsor olduğu inşaat alanı ile geleceğin mimar ve mühendislerine ilk şantiyelerini kurdu.

Çocuklara gerçek dünyanın küçültülmüş halini tema park konseptiyle buluşarak, büyüklerin yaşamını deneyimleme fırsatı sunan Türkiye’nin ilk çocuk şehri Kidzmondo’da, meslek gruplarındaki inşaat alanına sponsor olan Tahincioğlu, geleceğin inşaat mühendislerine, mesleğin inceliklerini şimdiden deneyimlemesine olanak sağlıyor.

 

40’tan fazla meslek grubundan istediklerini seçme özgürlüğüne sahip olan çocuklar Tahincioğlu’nun inşaat alanında çalışarak ev inşa edecek, inşaat makinesi kullanacak. Çalışıp kazandıkları şehrin para birimi olan Kidlar’ı yine KidzMondo’da harcayan çocuklara, bu proje için özel hazırlanmış Tahincioğlu boyama kitabını da alarak hayallerindeki binaları ve projeleri boyama keyfini sunuyor.

 

 

 

Tahincioğlu’nun yarattığı bu  özel konsept, çocukları sınırsız bir hayal gücü ile buluşturuyor, gerçek hayatı şimdiden kavrama ve deneyimleme fırsatı sağlıyor.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER