Anasayfa >

Diğer Haberler >

Eminevim’den 2 yeni şube daha!

Eminevim’den 2 yeni şube daha!

17 Haziran 2015 Çarşamba, 15:29:49
Eminevim’den 2 yeni şube daha!
Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan ve insanımızın faizsiz ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim, Şubelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başaran ve kurduğu Elbirliği sistemi ile 75000’den fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağlayan Eminevim büyümeye devam ediyor.

 

 

 

İki yeni şube daha

 

1991 yılından bu yana Türkiye’de şubelerine yenilerini ekleyerek büyüyen Eminevim’ in Antalya’ da ki 2. Şubesi olan Çallı Şubesini Fabrikalar mahallesi Namık kemal bulvarı No: 25 KEPEZ / ANTALYA’ da, Bornova şubesini ise; Kazımdirik Mah. M. Kemal Cad. No:73/B Özkanlar/BORNOVA – İZMİR adresinde müşterileri ve bölge halklarının yoğun katılımlarıyla açarak, şube sayısını Türkiye genelinde 63’e çıkardı.

 

 

 

Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğuna dikkat çekerek, ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan tüketicinin, uygulanan “Elbirliği Sistemi” ile bu hayaline kavuşmasını sağlayan Eminevim müşterilerinin kendisine olan güveniyle büyümeye devam ederek, her geçen gün şube sayısını arttırıyor.

 

 

 

Elbirliği sistemi ile dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim, bu sistem ile ülkede birçok kişinin hayali olan ancak dar gelirli oldukları için sahip olamadıkları ev hayaline kavuşmalarını sağlıyor. Bu sistemle ev sahibi olamayan dar gelirli kalmayacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER