Anasayfa >

Diğer Haberler >

Talentouch, yöneticilerden kurumuna ilham veren liderler yetiştiriyor

Talentouch, yöneticilerden kurumuna ilham veren liderler yetiştiriyor

15 Haziran 2015 Pazartesi, 11:52:47
Talentouch, yöneticilerden kurumuna ilham veren liderler yetiştiriyor
Assessment Systems, yöneticilerin yetkinliklerinin gelişimine odaklanan özel eğitim programlarıyla kurumuna ilham veren liderler yetiştirmeyi amaçlayan Talentouch isimli yeni bir şirket kurdu.

Talentouch Kurumsal Gelisim Projeleri Direktörü Irem Erol,
 Türk kültürünün, global bilgi ve iş yaşamı dinamikleri ile harmanlanmasıyla oluşturulmuş, gerektiğinde şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen 20’ye yakın yetkinlik gelişim programı ve davranış değişikliğini sağlamaya yönelik modüllerle hizmet verdiklerini belirtti.

 

Yöneticilikten liderliğe yolculuk

 

Erol, eğitim yatırımlarının kârlılığa, verimliliğe ve çalışan bağlılığına katkısını ölçümleyebildiklerini ve kuruma özel çalışmaları ile şirketlerin yönetim etkinliğini arttırmayı amaçladıklarını söyleyerek şöyle devam etti:

 

“Talentouch hizmet felsefesini, okyanusun derinliklerindeki eşsiz yeteneğe sahip istiridyeden alıyor. İstiridye, yaşamın karşısına çıkardığı en büyük engeli dâhi kabul ederek onu muhteşem bir parıltıya dönüştürür. Sabır ve iradeyle ilerler, her adımda kendisine daha fazla değer katar. Yöneticilik saygın, kıymetli bir pozisyondur ve güçlüklerle bas? edebilmeyi gerektirir. Talentouch, yöneticilerin zorlukların üstesinden gelebilme yeteneğini geliştiriyor, içlerindeki cevheri ortaya çıkarmalarını sağlıyor. Yöneticiler, yetkinliklerini ve güçlü yönlerini daha fazla geliştirme yollarını öğreniyorlar. Böylece çevresine ve çalıştığı kuruma ilham veren liderlere dönüşüyorlar.”

 

Talentouch kurumlara, Profesyonel Koçluk, Yönetsel Yetkinlik Gelişimi, Sosyal Yetkinlik Gelişimi, Bilişsel Yetkinlik Gelişimi ve Öz Yetkinlik Gelişimi gibi başlıklar altında farklı eğitim programları sunuyor. Bununla birlikte, a&dc ortaklığıyla, LIVED™ Liderlik Değerlendirme ve Gelişim Programı sayesinde dünyanın bilgisini kurumlara taşıyarak liderlerin uzun soluklu gelişimine ve yönetsel performansına katkı sağlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER