Anasayfa >

Diğer Haberler >

Özak Hayat Tepe’de babalar gününe özel 20 bin TL’lik indirim!

Özak Hayat Tepe’de babalar gününe özel 20 bin TL’lik indirim!

12 Haziran 2015 Cuma, 14:42:51
Özak Hayat Tepe’de babalar gününe özel 20 bin TL’lik indirim!
Özak Hayat Tepe’de babalar gününe özel 20 bin TL’lik indirim fırsatı sunuluyor…

‘Babalar ailesi için en iyisini ister’ fikri ile yola çıkan ÖZAK GYO, merkezi lokasyonu ile şehrin sosyal ve kültürel dokusunun içinde yer alan Hayat Tepe projesi ile babalara ve onların en sevdiklerine 20 bin liralık bir indirimin yanı sıra özel sürprizler de hazırlayarak iyi bir fırsat sundu.

 

Kira garantisinden örnek daireye kadar farklı ve öncü kampanyalarıyla emlak sektöründe dikkat çeken ÖZAK GYO’dan babalar ve sevdikleri için yeni bir kampanya geliyor. ÖZAK GYO, Hayat Tepe projesinde babalar gününe özel 20 bin liralık indirim yapıyor. Özel indirimin yanı sıra projede satın almak isteyen müşterilere özel hediyeler de sunulacak.

 

Spordan dinlenme alanlarına, şehrin sosyal ve kültürel merkezinde bulunmasından alışveriş vadisi içindeki lokasyon avantajına kadar birçok özelliğiyle öne çıkan ÖZAK GYO’nun Bayrampaşa’daki Hayat Tepe projesi bu kez babaların beklentilerine yanıt verecek. ‘Babalar ailesi için huzur ve mutluluk ister’, ‘Babalar çocukları için güvenli oyun ve spor alanları ister’, ‘Babalar ailesiyle dinlenebileceği nezih mekanlar ister’ anlayışından yola çıkan ÖZAK GYO, Hayat Tepe projesinin tüm bunları karşıladığının altını çiziyor. Bunların yanı sıra babaların ayrıca uygun fiyat beklentisinin de bilincinde olan ÖZAK GYO, cazip fiyat avantajıyla yeni fırsatlar sunuyor. Bayrampaşa’nın modern yüzü olan Hayat Tepe projesi, üçgen mimari özelliğiyle ‘Mutluluk Mimarisi’ olarak tanımlanıyor. Gerek indirimli fiyatı, gerekse İstanbul’un merkezindeki konumuyla öne çıkan Hayat Tepe, ‘Babaları mutlu etmeye aday’ proje olarak dikkat çekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER