Anasayfa >

Diğer Haberler >

Swıssôtel Resort Bodrum Beach 13 Haziran’da açılıyor!

Swıssôtel Resort Bodrum Beach 13 Haziran’da açılıyor!

12 Haziran 2015 Cuma, 12:01:43
Swıssôtel Resort Bodrum Beach 13 Haziran’da açılıyor!
Bodrum Turgutreis Swıssôtel Resort Bodrum Beach 13 Haziran’da açılıyor…

Mitolojik hikayelere de esin kaynağı olan Ege kıyılarında, Swissôtel yeni bir sahil oteli ile konforlu ve lüks odaları, eşsiz plajı ve birbirinden lezzetli yemekleri ile 13 Haziran’da görkemli bir açılışla konuklarını ağırlamaya başlıyor.

Swissôtel Resort Bodrum Beach, dünya çapındaki Swissôtel Hotels & Resorts portföyünün en yenisi olarak, 13 Haziran 2015 akşamında gerçekleştirilen görkemli partiyle kapılarını açacak.

New York Times’da, ‘Türkiye’nin St.Tropez’i’ olarak adlandırılan Bodrum Turgutreis’de hizmet verecek olan Swissôtel Resort Bodrum Beach, 66 ferah misafir odası ve suit odası, aynı zamanda 72 özel hizmet sunulan rezidans ve vilları ile, tanınmış bir Türk tasarım stüdyosu olan GAD International’dan Gökhan Avcıoğlu tarafından dizayn edildi. Avcıoğlu’nun yeşil taş ile kaplanmış cepheler yaratmak için dikey bahçeler kullanarak yapıyı doğa ile zekice bütünleştirmesi sayesinde, otelin geniş sınırları Ege kıyılarının inişli çıkışlı tabiatı ve Turgutreis’in narenciye bahçeleri ile içi içe geçiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER