Anasayfa >

Diğer Haberler >

Future Park Otel bölümü Wyndham’ın oldu!

Future Park Otel bölümü Wyndham’ın oldu!

12 Haziran 2015 Cuma, 10:44:42
Future Park Otel bölümü Wyndham’ın oldu!
2000 bağımsız birimden meydana gelen Future Park projesinin otel bölümü dünyanın ikinci en büyük zincir otel markası Wyndham’ın oldu…

Hiper Gayrimenkul tarafından Haramidere Parklar Mevkii’nde hayata geçirdiği 1632 konutluk Future Park projesinde yer alan 348 odalı otelin işletmesini dünyanın ikinci en büyük zincir otel markası Wyndham üstlendi.

 

Future Park otel bölümünün yeni adı  ise Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt olarak lanse ediliyor. 33 katlı tek blokta yükselecek olan Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt’ta   174 adet standart, 58 adet executive, 116 adet süit oda olmak üzere 348 oda bulunuyor.

 

5 yıldızlı otel Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt’ta yüzme havuzu, masaj salonları, stüdyoları, spa, toplantı salonu, fitness merkezi, balo salonu, 200 kişilik restoran yer alıyor.

 

 

 

3 kat fazla kira geliri sağlayacak

Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt 50 milyar dolar yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt otelde odalar bireysel olarak satışa sunuluyor. Otelden oda satın alan yatırımcılara tapudan hisse verilecek ve kara ortak edilecek. Böylece  otel yatırımcıları normal bir rezidans yada konut yatırımcısına göre 3 kat daha fazla kira geliri elde edecek.

 

Hawthorn Suites By Wyndham İstanbul Esenyurt projesinin 2017’de hizmete girmesi planlanıyor.

 

 

Future Park İstanbul iletişim

Tel: 444 95 32

Detaylı bilgi için tıklayınız!

 

 

PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER