Anasayfa >

Diğer Haberler >

BASF, 150. Yıl Pikniğini “Karbon Nötr” olarak gerçekleştirdi!

BASF, 150. Yıl Pikniğini “Karbon Nötr” olarak gerçekleştirdi!

11 Haziran 2015 Perşembe, 11:40:20
BASF, 150. Yıl Pikniğini “Karbon Nötr” olarak gerçekleştirdi!
Dünyanın lider kimya şirketi BASF, 150. yılını faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde iş ortakları ve çalışanlarıyla kutlamaya devam ediyor.

Bütün iş süreçlerini sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda düzenleyen dünyanın lider kimya şirketi BASF, eğlenirken bile sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaya dikkat ediyor.

 

Bu sene faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde çalışanları, müşterileri ve iş ortakları ile 150. yılını kutlayan BASF, Sarıyer’de düzenlediği piknikte çalışanları ve aileleri ile bir araya geldi.

 

BASF’nin 400 çalışanının aileleriyle birlikte katıldığı bu özel eğlence, sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlamak amacıyla, “Karbon Nötr” olarak gerçekleştirildi. Kutlama alanına ulaşım ve eğlence sırasında gerçekleştirilen tüm etkinlikler sonucunda açığa çıkan karbon ayak izi 30,36 t CO2e olarak hesaplanarak nötrlendi. Bu sayede BASF ailesi, eğlenirken sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmuş oldu.

 

Çalışanların aileleri ve çocuklarıyla doyasıya eğlendiği 150. yıl etkinliğine BASF Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Başkanı ve BASF Türk CEO'su Volker Hammes ile BASF Türk Ülke Müdürü Buğra Kavuncu ev sahipliği yaptı. Volker Hammes, “Bizim için sadece çalışanlarımız değil, aileleri de çok değerli. Biz bu sayede büyük bir aileyiz” dedi.

 

Buğra Kavuncu da BASF’nin Türkiye’de 135’inci yılını kutladığını hatırlatarak, “Bu başarının arkasında tüm BASF çalışanlarının ve ailelerinin emeği, özverisi var” dedi.

 

Kutlamada BASF çalışanları, eşleri ve çocukları, 150’nci yıldönümü anısına ellerinde balonlarla omuz omuza vererek 150 sayısını oluşturdu ve havadan hatıra fotoğrafı çektirdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER