Anasayfa >

Diğer Haberler >

Evinizi istediğiniz gibi yenileyin!

Evinizi istediğiniz gibi yenileyin!

10 Haziran 2015 Çarşamba, 13:24:50
Evinizi istediğiniz gibi yenileyin!
Hayalinizdeki ev dekorasyonu, profesyonel mimari destek ve usta işçilikle gerçek oluyor…

2011 yılından beri inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Pekcan Grup, verdiği kusursuz hizmetiyle kalitesine artı değer katıyor. Sektörlerinde en iyi markaların bayiliğini yaparken, en kaliteli malzemeyi usta işçilikle birleştirerek müşterilerine etkili çözümler sunuyor.

 

 

Evlerin yenilenmesi konusunda uyguladığı projelerle evinizi isteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenliyor. Tecrübeli mimarlar aracılığıyla üç boyutlu projelendirme hizmeti verip, tüketicinin hayalinde kurguladığı dekorasyon projelerini, profesyonel mimari desteği ile buluşturuyor. Ürün yelpazesinin genişliği ile de alternatifler oluşturarak, yaratıcı fikirlerle modern yaşam alanları tasarlıyor.

 

 

Pekcan Grup, tüm ürünlerinde masrafsız, kredi kartsız, kefilsiz olarak 36 ay taksit imkânıyla da ödeme kolaylıkları sağlıyor. En uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla birlikte, hizmet kalitesinden ödün vermeden projelerini hayata geçiriyor.

 

 

2014 yılı sonunda faaliyetine başlayan 250 m2 alana kurulu Kuşadası sanayi deposu ile zamanında teslim avantajı ile etkin destek sağlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER