Anasayfa >

Diğer Haberler >

Yeni ulaşım ağları Emaar Square Çamlıca’yı uçuracak!

Yeni ulaşım ağları Emaar Square Çamlıca’yı uçuracak!

10 Haziran 2015 Çarşamba, 10:59:30
Yeni ulaşım ağları Emaar Square Çamlıca’yı uçuracak!
Kadıköy-Kartal metrosu ile Üsküdar-Sancaktepe metrosunu birbirine bağlayacak olan Havaray, Emaar Square Çamlıca’yı uçuracak…

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Emaar’ın ülke iştiraki Emaar Türkiye, kendi ismini verdiği Emaar Square projesini şehrin merkezinde, İstanbul’un en gözde semtlerinden Çamlıca’da projelendiriyor. Kentin ana arter ve bağlantı yolları üzerinde, Bağdat Caddesi’ne, İstanbul Boğazı’na ve köprülere çok yakın mesafede yer alan Emaar Square, Bağdat Caddesi'ne 4, Kadıköy'e 5,5, Beşiktaş'a 10 ve Taksim'e 11 kilometre mesafede bulunuyor.

 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Park Yarış Pisti’nin Anadolu yakasında yer alması ve İstanbul’un yeni finans merkezinin de yine bu yakada yer alacak olması, projeyi daha da değerli kılıyor.

 

 

Emaar Square, Boğaziçi Köprüsü'ne 7, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 17 kilometre ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na 25 kilometre mesafede yer alırken yakın metro istasyonuna ise sadece 900 metre mesafede yer alıyor.

 

Yeni yol projeleriyle ulaşım rahatlayacak

Projeye ulaşımın daha da kolay hale gelebilmesi için, yeni yol projeleri de geliştiren Emaar Türkiye, Boğaziçi Köprüsü’nden yeni bir çıkışın yanı sıra, Kadıköy’den gelen bağlantı yolunu da kendi imkanlarıyla Emaar Square’e kadar uzatıyor. Özellikle Libadiye Caddesi’nin yükünü hafifletmek üzere geliştirilen yol projesine göre, Libadiye Caddesi’nden bir tünelle projeye direkt erişim sağlanacak.

 

 

Ayrıca Kadıköy-Kartal metrosu ile Üsküdar-Sancaktepe metrosunun birbirine en yakın olduğu noktada bulunan projede, bu iki metro hattının Havaray ile birbirine bağlanması planlanıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER