Anasayfa >

Diğer Haberler >

Kuşadası HLC Holiday & Leisure Club’taki eviniz sizi bekliyor!

Kuşadası HLC Holiday & Leisure Club’taki eviniz sizi bekliyor!

10 Haziran 2015 Çarşamba, 10:44:47
Kuşadası HLC Holiday & Leisure Club’taki eviniz sizi bekliyor!
Türkiye’nin en gözde tatil bölgelerinden Kuşadası’nda artık isminin hakkını tam manasıyla veren bir tatil mekânı var. Kuşadası HLC Holiday & Leisure Club’taki eviniz sizi bekliyor…

Türkiye’de otelciliğin yükselen yıldızı Karaderili Şirketler Grubu’nun keyfine düşkün tatilcilere özel olarak dizayn ettiği otellerden biri de Kuşadası’ndaki HLC Holiday & Leisure Club...

 

 İngilizce “Holiday ve Leisure” yani “Tatil ve boş vakit” kelimelerini isminde barındıran HLC Holiday & Leisure Club isminin hakkını veriyor ve ister uzun tatillerinizi, ister en küçük boş vakitlerinizdeki küçük yaz kaçamaklarınızı mükemmel değerlendireceğiniz imkânlar sunuyor.

 

 

Evinizin rahatlığı, hayallerinizin tatiliyle buluşuyor...

HLC Holiday & Leisure Club’taki eviniz sizi bekliyor...

Evinizin kapısından çıkar çıkmaz birbirinden farklı sekiz muhteşem havuzla karşılaşsanız...

Hatta evinizin, tadına doyulmaz manzaralı terasından doğruca havuza atlayabilseniz...

Siz günün yorgunluğunu havuz başındaki barlarda içeceğinizi yudumlayarak atarken, çocuklarınız aqua-park’ta doyasıya eğlense...

 

Kulağa hayal gibi gelse de, turizm sektöründeki başarısını kanıtlamış Karaderili Şirketler Grubu, bu hayali gerçek yaptı. Sizin için Ege’nin incisi Kuşadası’nda; kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir tesis hazırladı.

 

HLC Holiday & Leisure Club Kuşadası tatilcilerin gözdesi oldu.

Hem 1042 yatak kapasiteli oteli, hem de ve 254 apart dairesiyle Kuşadası’nın eşsiz deniz manzarasına sahip, yeşillikler içerisin de 94.000 m2 alan üzerine kurulu tesis, eğlenmek isteyenler için de, dinlenmek isteyenler için de, tatil severlere mükemmel bir seçenek sunuyor.

 

Eğer tatilini ev konforunda geçirmek isteyenlerdenseniz; özenle döşenmiş ve farklı dizayn edilmiş evlerden, ruhunuza uygun olan bir daireyi seçmeniz yeterli olacak.

 

 Muhteşem bir mazaraya uyanmak isteyenlere Prestij-Platin; kendine özel villasında ve özel havuzunda tatil isteyenler için Vadi; terasından havuzuna atlamak isteyenler için Göl, çocuklar kendilerini eğlencenin kucağına en hızlı şekilde bırakabilsinler diye Aqua; dev havuzlarda suyun keyfini doyasına çıkarmak isteyenlere ise özel döşenmiş Sunset Evleri...

Tatil tercihini otelden yana kullananlarsa tesisin en güzel yerlerinden birine kurulu otelde, havuza, eğlenceye, spora ve restaurant’lara bir adım uzakta olmanın keyfine doyacaklar.

 

HLC Holiday & Leisure Club Kuşadası biri kapalı 8 adet yüzme havuzu, aqua’sı, işinin ehli şeflerin hazırladığı lezzetli mutfağı ve bedeni toksinlerden uzaklaştırıp, sauna ve buhar banyosuyla canlandırmak için Spa Merkezi’yle eşsiz bir tatil imkânı sunuyor.

 

Ayrıca, özel gösteriler ve animasyonlar için amfiteatr, enerjisi bitip tükenmeyenler için basket sahası ve tenis kortu, çocuklar hep mutlu kalsın diye çocuk evi ve çocuk bahçesi de tesisin geniş arazisi içinde kendine yer buluyor.

 

 

Kısacası HLC Holiday & Leisure Club, tatil için kurabildiğiniz bütün hayalleri; hayal olmaktan çıkarıyor.

Eşsiz doğanın kucağında; her zevke ve her tatil anlayışına özel konforu, ev rahatlığıyla, eğlenceyle, keyifle buluşturuyor. Tatildeki evinizin kapısını açıyor; sizi hayalleriniz karşılıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER