Anasayfa >

Diğer Haberler >

Toplantının yeni adresi Spine Tower!

Toplantının yeni adresi Spine Tower!

09 Haziran 2015 Salı, 16:52:22
Toplantının yeni adresi Spine Tower!
İş dünyasının yükselen değeri Maslak’ta inşa edilen Spine Tower, iş ve özel toplantılar için yeni bir mekan sunuyor…

Spine Yönetim A.Ş. tarafından yönetilen Spine Tower’ın Toplantı Odaları,  toplantı yapmak için mekan arayan iş dünyasına yeni bir alternatif oluşturuyor. Spine Tower’ın toplam  7 toplantı odası aynı anda 139 kişiye hizmet verebiliyor.  Kiralamaları Spine Ticari Alanlar Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. tarafından yapılan toplantı odaları 20 kişiden 55 kişiye kadar çeşitli boyutlarda toplantılara ev sahipliği yapıyor. Digital Signage Sistemi, Projeksiyon Cihazı, Otomasyon Sistemi  gibi her türlü teknik ekipmanı ile tüm talepleri karşılayabiliyor.  Ayrıca Vale ve  Catering hizmeti de veriliyor.

 

Spine Tower, çevre yolu ve FSM köprüsü girişine 3 km uzaklıkta, metro istasyonlarına komşu, en popüler alışveriş merkezine ve en donanımlı hastaneye yürüyüş mesafesinde, ulaşım kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Maslak’ta iki tarafı, ana yollarla, bir tarafı ormanlarla çevrili alanda yer alan Spine Tower, ormanı, parkları, cafe ve restoranları, spor alanları ile dinamik yaşamı destekliyor. Spine Tower, Marmara denizini Karadeniz’e birleştiren Boğaz’ı, Belgrad Ormanları’nı ve Levent’ten  Pera’ya  360 dereceye varan görüş açısına sahip.

 

Baraj yapımlarında kullanılan ve en sağlam beton türü olan C80’le yapılan SpineTower’ın Yönetimi, konforun yanı sıra güvenlik, emniyet ve sağlamlık gibi özelliklere büyük önem veriyor. SpineTower, 191m yükseklikte bile açılabilen camlar, saniyede 6,5 m hıza sahip asansörler ve ferah kat tavan yüksekliği gibi özellikleri ile farkını ortaya koyuyor.

 

 

 

Yüzde 54’ü yeşile ayrılan örnek bir proje                                                                                                                                                     

 

Plan notları 2008 Haziran ayında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından oy çokluğu ile onaylanan proje; yüzde 54’ü yeşile ayrılan örnek bir planlamadır.                                                                                                                                   SpineTower projesinde;                                                                                                                                                                 Residence alanları 20 bin170m²                                                                                                                                                   Ofis alanları 52 bin 540m²                                                                                                                                                                Dükkan 1.803m² Restaurant 422m²                                                                                                                                               Otopark + Teknik Katlar + Mekanik Odaları ve Bina Yönetim Ofisi 62 bin 392m²’lik alanlarda yer alıyor. Baraj yapımlarında kullanılan ve en sağlam beton türü olan C80’le yapılan  SpineTower, 191m yükseklikte bile açılabilen camlar, saniyede 6,5 m hıza sahip asansörler ve ferah kat tavan yüksekliği gibi özellikleri sahip.      İlkleri ile dikkat çeken çevreci bina SpineTower’ın asansör sistemi için OTIS, Isıtma-soğutma sistemi için CARRIER,  jeneratör sistemi için MTU gibi dünyanın konusunda lider firmaları ile çalışıldı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER