Anasayfa >

Diğer Haberler >

Babalar Günü konut kampanyaları 2015!

Babalar Günü konut kampanyaları 2015!

09 Haziran 2015 Salı, 14:46:28
 Babalar Günü konut kampanyaları 2015!
Htemlak.com takipçileri için Babalar Günü konut kampanyalarını mercek altına aldık. İşte birbirinden cazip fiyat ve ödeme seçenekleri ile Babalar Günü konut kampanyaları 2015…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞMüteahhitler her yıl olduğu gibi bu yıl da babaları unutmadı. 21 Haziran Babalar Günü’ne özel düzenledikleri kampanyalarla birbirinden cazip fırsatlar sunan firmaların kimi peşinatı düşürdü kimi fiyatları indirdi kimi ise faizi sıfırladı.

 

İşte Babalar Günü konut kampanyaları 2015….

 

 

Evvel İstanbul’da babalara özel yüzde 12 indirim
Başakşehir’de emlak Konut GYO güvencesiyle İntaya, EYG ve İntes ortaklığında hayata geçirilen Evvel İstanbul projesinde Babalar Günü kampanyası kapsamında tüm babalara yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. 12-22 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Başakşehir Evvel İstanbul projesinde konut alan müşteriler yüzde 12 kazanacak.  40 bin metrekare alan üzerinde toplam 678 konuttan oluşan Evvel İstanbul Kayabaşı projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.  Evvvel İstanbul fiyatları 299 bin TL’den başlıyor 1 milyon 816 bin TL’ye kadar yükseliyor.

 

 

 

 

Yüzde 1 peşinatla “Resim” gibi bir hayat sunuyor
Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Resim İstanbul Orman projesinde “Doğa içinde hayat ödeme şartları çok rahat” sloganı ile duyurulan kampanya kapsamında düşük peşinat ve vade farksız taksit imkanı ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Resim İstanbul Orman Sancaktepe projesinde yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Ya da yüzde 50 peşin veriliyor kalan yüzde ise teslimde ödeniyor. Yaz sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında banka kredisi ile de ödeme yapılabiliyor. İlk etap teslimlerinin Aralık, ikinci etap teslimlerinin ise Eylül 2016 yılında yapılması planlanan Resim İstanbul Orman projesinde 1+1 daireler 222 bin TL’den, 2+1 dairele7 362 bin 700 TL’den, 3+1 daireler 491 bin TL’den, 4+1 daireler ise 722 bin TL’den satışa sunuluyor.

 

 


Hayat Tepe 20 bin TL indirim yapıyor
Özak GYO tarafından Bayrampaşa’da hayata geçirilen Hayat Tepe projesinde Babalar Günü konut kampanyaları kapsamında 20 bin TL indirim yapılıyor. Hayat Tepe projesinde 20 bin TL indirimin yanı sıra özel hediyeler de sunuluyor. Toplam 546 konuttan oluşan Özak Hayat Tepe projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Bayrampaşa Hayat Tepe projesinde konut teslimleri ise hemen yapılıyor.

 

 

Rings İstanbul da fiyatı indirdi
Selin Yapı tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Rings İstanbul projesinde Babalar Günü’ne özel düzenlenen kampanya kapsamında 20 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.  20-22 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında babalara özel 20 bin TL’ye varan indirim yapılacak. Toplam 499 ev ve 99 rezidans daireden oluşan Selin Yapı Rings İstanbul projesinde konut teslimleri ise hemen yapılıyor.

 

 

Sinpaş 2 projesinde 15 bin TL indirim yapıyor
Sinpaş Yapı, 21 Haziran’da Babalar Günü’ne özel 15 bin TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya, Sinpaş Yapı’nın İstanbul Anadolu yakasındaki Liva Turkuaz ve Köyceğiz projelerinde, 1+1’den 4+1’e kadar tüm konut tiplerinde geçerli oluyor.
 
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER