Anasayfa >

Diğer Haberler >

Usta babalar Hilti kullanır!

Usta babalar Hilti kullanır!

09 Haziran 2015 Salı, 10:57:03
Usta babalar Hilti kullanır!
Her boy ve ebattaki ürün çeşitliliğiyle el aletleri pazarının önde gelen markası Hilti’nin küçük delim ve vidalama makinası, babanızın evdeki tadilatlarında en büyük yardımcısı olabilir.

Üstün performans ve dayanıklılık felsefesiyle ürün ve hizmetlerini 18 yıldır Türkiye’ye sunarak dünyadaki tecrübesini ülkemize taşıyan global inşaat endüstrisinin inovatif jenerik markası Hilti, bu kez gücünü bizim için her zorluğa göğüs geren babalarımızla paylaşıyor. Babalar Günü’ne özel yeni ürünü akülü ve kablosuz delim ve vidalama makinası Hilti SF 2-A ile bizim için her şeyin en iyisini isteyen babalarımızın evdeki küçük tadilatlarında sağ kolu olmayı amaçlayan Hilti, ustalık isteyen ince işlerde bile babalarımıza bir numara olduklarını hissettirecek  özel bir hediye alternatifi sunuyor. 

 

 

Ergonomik Avantaj

En kısa Hilti vidalama makinası olarak hafif sabitleme işlemleri için sınıfının en iyi denge ve ergonomisini sunan Hilti SF 2-A akülü ve kablosuz delim ve vidalama ürünü hafif delim ve sabitleme işlemleri, dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı ile elektrikli aletler, prizler, kapaklar ve bağlantı elemanlarının sabitlenmesi gibi hafif uygulamalarda çok yönlü ve ergonomik bir avantaj sağlıyor.

 

 

Sadece 1,1 Kilo

1,1 kilogramlık ağırlığı ile uzun kullanım gerektiren uygulamalarda bile tam bir kontrol ve rahatlık sağlayan Hilti SF 2-A, ayak kısmında yer alan 2 adet LED ışık ile çalışma alanını gölgesiz olarak aydınlatma imkanı sunuyor. 34 dakika şarj süresine sahip olan ürün, aynı zamanda en yüksek şarj devri adedine sahip. Boyu küçük, sağladığı kolaylık ise büyük olan 178 milimetre uzunluğundaki Hilti SF 2-A, evdeki tüm arızalarda ilk haber verdiğimiz isim olan babalarımıza yardımcı olacak pratik hediye seçeneklerinin arasında dikkat çekiyor.

Babalar Günü’nde babalarına sürpriz yapmak isteyenler, alışması kolay vazgeçmesi zor Hilti delim ve vidalama makinası SF 2-A‘ya Hilti Center’lar veya hilti.com.tr web adresinden ulaşabilirler.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER