Anasayfa >

Diğer Haberler >

Avrupa Konutları’nın komşuları Dragon Boat’ta iki şampiyonluğa imza attı!

Avrupa Konutları’nın komşuları Dragon Boat’ta iki şampiyonluğa imza attı!

08 Haziran 2015 Pazartesi, 16:03:24
Avrupa Konutları’nın komşuları Dragon Boat’ta iki şampiyonluğa imza attı!
Avrupa Konutları markalı konut projelerinin komşuları 2015 yılında dragon Boat’ta iki şampiyonluğa birden imza attı.

2009 yılından bu yana konut sakinlerinin oluşturduğu takımlarıyla Dragon Boat Festivali’nde yarışan Avrupa Konutları, başta Haliç’te düzenlenen Kurumlararası Dragon Boat Festivali olmak üzere, Küçükçekmece ve Fatih Belediyesi’nin de düzenlemiş olduğu festivallerde yer alıyor.

 

Bu yıl da Avrupa Konutları Atakent 3 konut sakinlerinin oluşturduğu takım, Küçükçekmece Belediyesi tarafından Küçükçekmece Gölü’nde düzenlenen  4. Üniçek Su Sporları Festivali’ne katıldı. Festivale tüm Türkiye’den üniversiteli gençler, kano spor kulüpleri, hastaneler, STK’lar, iş dünyası, mahalle sakinleri, siteler ve kamu kurumları katılım sağladı. Üniçek Su Sporları Festivali ; 18 üniversite, 7 kano spor kulübü ve 40 kurumun katılımıyla gerçekleşti. Gün içerisinde düzenlenen karma kategorisindeki yarışlarda Avrupa Konutları, Küçükçekmece Dragon Boat Yarışları 2015 Şampiyonu oldu.

 

Ardından yine aynı takımıyla Haliç’teki Kurumlararası Dragon Boat Festivali’nde 120 takıma karşı yarışan Avrupa Konutları, iki gün boyunca tüm yarışlarda 1. gelerek, 2015 Türkiye Dragon Boat Şampiyonu oldu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER