Anasayfa >

Diğer Haberler >

Kusursuz ve ekonomik etkinlikler ‘Team14 imzası’ taşıyor!

Kusursuz ve ekonomik etkinlikler ‘Team14 imzası’ taşıyor!

08 Haziran 2015 Pazartesi, 14:33:11
Kusursuz ve ekonomik etkinlikler ‘Team14 imzası’ taşıyor!
‘Team14 Events’ bir etkinliğin ihtiyacı olan tüm kalemlerini eksiksiz sunarak hizmet verdiği markanın parçası olmayı hedefliyor.

Etkinlik yönetimi, ekipman kiralama, dijital baskı, uygulama ve tasarım gibi geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle hizmet veren Team14, ekonomik fiyat politikasıyla dikkat çekiyor.

 

Uzun yıllar oluşan ajans deneyimini yönetim ve tedarik alanına taşıyan ‘Team14 Events’, organizasyon ve tanıtım alanlarında tecrübeli ekibiyle hizmet veriyor. Düzenlenen bir etkinliğin tüm ihtiyaçlarını kendi bünyesinde bulunan üretim parkuru ve ekipman havuzu ile gerçekleştiren Team 14, hizmet verdiği her markanın bir parçası olarak hayallerini gerçekle buluşturan profesyonel takımı olmayı hedefliyor.

 

Team14’ün hizmet verdiği alanlar arasında ‘bayi toplantıları’, ‘seminer ve kongreler’, ‘basın toplantıları’  , ‘konserler’, ‘lansman etkinlikleri’, ‘ödül törenleri’, ‘roadshow ve açıkhava organizasyonları’ ‘ses-ışık-görüntü sistemleri’, ‘fuar, stant, tasarım ve üretimi’, ‘podyum’, ‘led ekran’, ‘dijital baskı ve montaj çözümleri’, ‘logo ve kurumsal kimlik çalışmaları’, ‘dergi, kurumsal kitap tasarım ve üretimi’ gibi çalışmalar yer alıyor.

Geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle hizmet veren Team14, ekonomik fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER