Anasayfa >

Diğer Haberler >

Geleneksel New Holland Tarla Günleri başladı!

Geleneksel New Holland Tarla Günleri başladı!

08 Haziran 2015 Pazartesi, 11:04:44
Geleneksel New Holland Tarla Günleri başladı!
Traktör devi New Holland’ın, ürünlerini çiftçiye tanıtmak üzere hayata geçirdiği “New Holland Tarla Günleri”, bu yıl 31 Mart – 8 Ekim tarihleri arasında Türkiye’nin 35 ayrı noktasında, markanın bayileri tarafından düzenleniyor…

Sektör lideri traktör markası New Holland’ın, ürünlerini ülke çapında tanıtmak üzere gerçekleştirdiği “New Holland Tarla Günleri”; bu yıl marka bayileri tarafından 31 Mart – 8 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor.

 

Artık geleneksel hale gelen etkinlik, bu yıl 2014 yılı son çeyreğinde lansmanı gerçekleştirilen 4 yeni New Holland ürününün, zorlu tarla koşullarında çiftçilere tanıtılması ve test ettirilmesi amacıyla 35 ayrı ilde/ilçede gerçekleştiriliyor.

 

 

New Holland bayileri tarafından 8 ay boyunca düzenlenecek ‘Tarla Günleri’nin sıradaki durağı ise Adana. Etkinliğe katılan çiftçiler, ortalama 70 dönümlük bir alanda New Holland ürünlerini sahada yakından gözlemleme imkânı buluyor.

 

 

Adana Keskinler New Holland Bayisi, ‘Tarla Günleri’ etkinliğini değerlendirerek; “Çiftçilerimizle bir araya gelerek ürünleri tarlada birlikte test edebileceğimiz bu etkinliği çok önemsiyoruz. Onlara her fırsatta destek olmaktan ve onları ihtiyaçları olan doğru ürünlere yönlendirebilmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Çiftçilerimizin etkinliğe gösterdiği ilgiden de çok memnunuz” dedi.

 

 

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir:

“Çiftçilere traktör ve ekipmanlarımızı tarlada kullanıp deneyimleme fırsatı sunuyoruz”

 

“New Holland Tarla Günleri” vasıtasıyla, tarım işlemlerine son teknolojiyi getirerek verim ve kolaylık sağlayan New Holland ürünlerini çiftçiye tanıtma imkanı bulduklarını belirten TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Artık geleneksel hale gelen ‘New Holland Tarla Günleri’ni, mevcut ve potansiyel kullanıcıyla doğrudan bir araya gelme imkanı doğurması nedeniyle çok önemsiyoruz. Her daim çiftçimizin yanında duran bir marka olarak, Türkiye’nin doğusundan batısına etkinliğimizi sürdürüyoruz. Etkinlikler kapsamında çiftçilerimize son teknoloji New Holland traktörleri ve ekipmanlarını tarlada kullanıp deneyimleme fırsatı sunuyoruz. Ürünlerimizin çiftçilerden de tam not alması bizi gururlandırıyor” dedi

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER