Anasayfa >

Diğer Haberler >

Dedeman’a 4 Mükemmellik Sertifikası birden!

Dedeman’a 4 Mükemmellik Sertifikası birden!

04 Haziran 2015 Perşembe, 11:28:32
Dedeman’a 4 Mükemmellik Sertifikası birden!
Dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor kullanıcılarının yorumları 4 Dedeman oteline Mükemmellik Sertifikası kazandırdı.

 Dedeman Bostancı, Dedeman Konya Hotel & Convention Center, Dedeman Zonguldak ve Dedeman Park Denizli, 2015 Mükemmellik Sertifikası aldı. 5 yıldır üst üste Mükemmellik Sertifikası’nı kazanan Dedeman Konya Hotel & Convention Center, sitenin Onur Listesi’ne de girdi

Aylık 315 milyona yaklaşan tekil ziyaretçinin tıkladığı, 200 milyondan fazla yorum ve görüşün bir araya geldiği seyahat sitesi TripAdvisor’ın kullanıcıları, geleneksel Dedeman misafirperverliğini ödüllendirdi. Site kullanıcılarının yorumları, 4 Dedeman oteline birden Mükemmellik Sertifikası kazandırdı. TripAdvisor gezginlerinden gelen pozitif yorumlar doğrultusunda Dedeman Bostancı, Dedeman Konya Hotel & Convention Center, Dedeman Zonguldak ve Park Dedeman Denizli, 2015 Mükemmellik Sertifikası’na layık görüldü.

 

Dedeman Konya Onur Listesi’nde

TripAdvisor kullanıcılarının yorumlarıyla 5 kez Mükemmellik Sertifikası almayı başaran Dedeman Konya Hotel & Convention Center, aynı zamanda sitenin Onur Listesi’nde de yer aldı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER