Anasayfa >

Diğer Haberler >

B2B ödülü Mall Of İstanbul’un!

B2B ödülü Mall Of İstanbul’un!

04 Haziran 2015 Perşembe, 11:25:40
B2B ödülü Mall Of İstanbul’un!
Mall of İstanbul açılışının 1.yıldönümünde yarıştığı B2B dalında ödülün sahibi oldu…

Alışveriş sektörünün uluslararası alanda en büyük organizasyonu olan, Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) her yıl düzenlediği ve pazarlama yönetimi  alanında sektörün en prestijli ödülü, Solal Pazarlama Ödülleri'nde (ICSC Solal Marketing Awards) Mall of İstanbul açılışının 1.yıldönümünde yarıştığı B2B dalında ödülün sahibi oldu.

 

 

26 farklı ülkeden, 234 katılımcının başvuru yaptığı, sektörün en prestijli ödülü Solal Pazarlama Ödülü (ICSC Solal Marketing Awards) bu yıl, 2 Haziran 2015 Salı günü Kopenhag’ta yapıldı.Düzenlenen görkemli ödül töreni ile  Mall of İstanbul yarıştığı B2B alanında ödül alarak sektörün parlayan yıldızı oldu.

 

 

Mall of İstanbul Bilim Tüneli Sergisi ile “B2B ÖDÜLÜ” nü aldı

Torunlar GYO tarafından 1,3 milyar TL yatırımla hayata geçirilen Türkiye’nin en büyük karma projesi Mall of İstanbul,23 Mayıs 2014’de yapılan açılışı ardından Almanya Konsolosluğu ve üniversitelerle süren görüşmeler sonucunda Merkezi Almanya’da bulunan ve bilimsel araştırmalara sağladığı katkıyla tanınan Max Planck Topluluğu’nun dünyaca ünlü ‘’Bilim Tüneli Sergisi’ni ’’ Bahçeşehir Üniversitesi aracılığı ile Mall of İstanbul’a  getirerek, 4 ay süresince ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatmıştı.

 

Tübitak (Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu) ve Siemens sponsorluğunda gerçekleşen ve bilim ve teknolojinin geleceği nasıl değiştireceğini gösteren Bilim Tüneli Sergisi’nde; evren, madde, yaşam, karmaşıklık, beyin, sağlık, enerji ve toplum konuları ele alındı.

 

Açılışı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın, Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Almanya Büyükelçisi Eberhard Pohl ve Max Planck, Bilim Tüneli Proje Direktörü Dr. Peter M. Steiner, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Tübitak yetkilileri tarafından yapılan bu eşsiz sergi ile Mall Of İstanbul Solar Pazarlama Ödüllerinde  B2B dalında ödül alarak başarısını kanıtladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER