Anasayfa >

Diğer Haberler >

Denizyolu taşımacılığında HGS uygulaması İstanbullines’la başladı!

Denizyolu taşımacılığında HGS uygulaması İstanbullines’la başladı!

03 Haziran 2015 Çarşamba, 17:49:42
Denizyolu taşımacılığında HGS uygulaması İstanbullines’la başladı!
Eskihisar-Tavşanlı(Yalova) hattında uyguladığı kampanyalarla dikkat çeken İstanbullines, bir ilke daha imza atarak feribot geçişlerinde HGS uygulamasını başlattı.

Denizyolu taşımacılığında rekabet ve kalitenin öncü markası ‘İstanbullines’, Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında gördüğü ilgi ile büyümeye devam ediyor. Bugüne kadar 1.5 milyon araç ve 400 bine yakın yolcu taşıyan İstanbullines, gişelerinde HGS sistemini entegre ederek Türkiye’de bir ilke daha imza attı. Daha önce kredi kartı ile ödeme sistemini hayata geçiren ‘İstanbullines Hızlı Geçiş Sistemi’ (HGS) ile gişede nakit veya kredi kartı dışında yeni bir ödeme seçeneğini daha misafirlerine sunmuş oldu. PTT ile yürütülen uzun soluklu ve titiz bir çalışma sonucunda tüm köprü ve ücretli otoyollarda kullanılan HGS sistemi Türkiye’de deniz yolunda ilk defa İstanbullines feribotlarında kullanılmış oldu.

 

Gidiş dönüşte otomobil 100 TL

 

Eskihisar-Tavşanlı (Yalova)  hattının genç markası İstanbullines, sürdürdüğü gidiş-dönüş kampanyası ile biletini çift yön alan tüm araçlara dönüşte yüzde 33’lere varan indirim sağlamaya devam ediyor. Halen gidiş dönüşte 100 TL olan otomobil fiyatıyla ekonomi ve konforu bir arada sunan İstanbullines ‘gece avantaj’ kampanyası ile de Eskihisar’dan geçişlerde 02:00-06:00 arasında otomobil fiyatını tek yön 40 TL’ye kadar çekiyor. İstanbullines, 4 feribotluk genç filosu ile konforlu, hızlı ve güleryüzlü denizyolu seyahatinin adı olma iddiasını sürdürüyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER