Anasayfa >

Diğer Haberler >

Divan Erbil, Tripadvisor Ödülüne layık görüldü!

Divan Erbil, Tripadvisor Ödülüne layık görüldü!

03 Haziran 2015 Çarşamba, 14:28:35
Divan Erbil, Tripadvisor Ödülüne layık görüldü!
Divan Erbil, aylık 50 milyonu aşan ziyaretçi sayısıyla dünyanın en popüler seyahat sitesi olan TripAdvisor tarafından ödüle layık görüldü.

57 otel arasından birinci seçilerek TripAdvisor Mükemmeliyet Sertifikası alan Divan Erbil’in üstün hizmet anlayışı bir kez daha belgelendi.

 

Dünyada milyonlarca kişinin seyahatlerini planlamak ve en doğru bilgiyi almak için başvurduğu TripAdvisor sitesinde yapılan oylama sonucu, dünya genelinde 2015 yılındaki en iyi hizmet veren oteller belirlendi. Yarışmada Divan Erbil, 108 kullanıcı oyuyla 57 otel arasından birinci seçilerek mükemmeller listesinde yer aldı.

 

Birbirinden farklı konaklama seçeneklerini içeren 228 odasıyla beş yıldızlı bir otel olan Divan Erbil; bir ve iki yatak odalı çatı apartman daireleri, rezidansları, süit ve deluxe odalarıyla, misafirlerine Divan’ın üstün hizmet kalitesini yaşatmayı amaçlıyor. 40 metrekareden büyük olan modern ve şık döşenmiş Deluxe odalarıyla otel, business konseptli bir otelin tüm olanaklarını sunuyor.  Otelin 21. Katında yer alan QI 21 Sushi ve Grill Restaurant, dünya mutfaklarından farklı lezzetler sunan Seasons Restaurant, Teras Bar,  SPA & fitness center ve kapalı yüzme havuzu ile toplam 1350 m2lik toplantı alanı ve iş merkeziyle Divan Erbil, geleneksel Divan konukseverliğini ve hizmet anlayışını sunmaya devam ediyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER