Anasayfa >

Diğer Haberler >

Başkan Demircan Ataşehir'de esnaf ziyaretinde!

Başkan Demircan Ataşehir'de esnaf ziyaretinde!

02 Haziran 2015 Salı, 15:59:06
Başkan Demircan Ataşehirde esnaf ziyaretinde!
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ataşehir’de seçim çalışmalarına katıldı. Ataşehirliler tarafından sıcak karşılanan Demircan, esnafa ve vatandaşları ziyaret ederek onların hatırlarını sordu.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Ataşehir İlçe Teşkilatıyla birlikte seçim çalışmalarına katıldı. Ataşehir AK Parti İlçe Binası’nda, Ataşehir İlçe Yönetimiyle bulaşan Başkan Demircan, daha sonra kalabalık bir heyet ile Ataşehir’in bazı cadde ve sokaklarında esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Cadde ve sokaklarda yer alan dükkanlara giren Başkan Demircan, Ataşehirlilere karanfil verdi. Onların hatırlarını sorup, bol bol sohbet eden Başkan Demircan, vatandaşların da önerilerini dinledi.  


 Başkan Demircan’a Ataşehirli gençleri de yoğun ilgi gösterdi. Gençler, Demircan’ın Ataşehir’e gelişini ‘Demircan Ataşehir’in cadde ve sokaklarına neşe kattı’, “Beyoğlu’nun güler yüzü Ataşehir’de gibi mesajlarla duyurdu.


 Başkan Ahmet Misbah Demircan’la hatıra fotoğrafı da çektiren vatandaşlar, AK Parti’nin yapmış oldukları çalışmalardan çok memnun olduklarını dile getirdiler Başkan Demircan, ziyaretlerini heyet. ile birlikte sürdürüyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER