Anasayfa >

Diğer Haberler >

Bahar Ünal, İstanbullines markasının iletişim danışmanı oldu!

Bahar Ünal, İstanbullines markasının iletişim danışmanı oldu!

02 Haziran 2015 Salı, 10:59:33
 Bahar Ünal, İstanbullines markasının iletişim danışmanı oldu!
Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, deniz taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren ‘İstanbullines’ ile el sıkıştı. Bahar Ünal, ‘İstanbullines’a lider iletişimi, itibar yönetimi sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi, kriz yönetimi ve medya ilişkileri konularında danışmanlık verecek.

Gelişen ve her geçen gün büyüyen Türkiye’de yeni bir girişim ile sektöre yeni açılımlar katmak için yola çıkan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, ekibindeki profesyoneller ile birlikte müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Etik, ilkeli, dinamik, genç ve güçlü yapısının yanında, doğru, dürüst, profesyonel, yenilikçi ve zariflikten ödün vermeyen bir şirket profili hedefleyen ekip, deniz taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren ‘İstanbullines’ ile el sıkıştı.

2006 yılından bu yana NEGMAR Grup bünyesinde başta Ro-Ro taşımacılığı olmak üzere Marmara Denizi’nde ‘kombine taşımacılık’ modeliyle hizmet veren ‘İstanbullines’, 2013’te hizmet halkasına Eskihisar-Yalova arasında feribotlarla binek araç ve yolcu taşımayı da ekledi.  Deniz ulaşımındaki standartları yükseltmek amacıyla yol çıkan marka, deniz taşımacılığında butik öncü ve kaliteli servisleri ile çıtayı yükseltmeyi hedefliyor.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, ‘İstanbullines’ markasına lider iletişimi, itibar yönetimi, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri, kriz yönetimi ve medya ilişkileri konularında hizmet ve danışmanlık verecek.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı’nın müşteri portföyünde yer alan markalar arasında ‘emlak Konut GYO’, ‘ERA Gayrimenkul Türkiye’, ‘FerYapı’, ‘TASAM’, ‘İstanbul Tüccarlar Kulübü Derneği’, ‘Orgin Agro’, B&G Store, ‘Güral Premier Hotel Belek’ ve ‘Güral Premier Hotel Tekirova’ da bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER