Anasayfa >

Diğer Haberler >

Danfoss Türkiye, ısıtma alanındaki yeni ürün ve sistem çözümleri!

Danfoss Türkiye, ısıtma alanındaki yeni ürün ve sistem çözümleri!

01 Haziran 2015 Pazartesi, 13:41:48
Danfoss Türkiye, ısıtma alanındaki yeni ürün ve sistem çözümleri!
Isıtma, soğutma ve güç elektroniği alanında dünya devi olan Danfoss’un Türkiye’deki yapılanması Danfoss Türkiye, 2 Haziran 2015 Salı günü Ege Bölgesi’ndeki mimar, müteahhit, proje ve uygulama firmaları ile buluşacağı bir toplantı düzenleyecek.

Danfoss’un ısıtma alanındaki yeni ürün ve sistem çözümlerini tanıtacağı toplantıya, Ege Bölgesi’ndeki bayileri Ak Teknik, Ata Doğalgaz ve Ontek Teknoloji firmaları da katılacak. Danfoss’un geliştirdiği; Daire Giriş İstasyonları, Döşemeden Isıtma Sistemleri, Termostatik Radyatör Vanaları ve DEVI Isıtma Kablosu Çözümleri hakkında, Balçova’daki WYNDHAM GRAND Otel’de yapılacak olan toplantı saat 17.30’da başlayacak.

 

Danfoss’la, yüzde 60’a varan enerji tasarrufu

Kullanıldıkları yerlerde yüzde 60’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayan Danfoss ürünleri, mimarlar, mühendisler ve inşaat sektörü yatırımcılarının ilgi odağı olmaya devam ediyor. Danfoss’un ısıtma alanındaki ürün ve sistem çözümleri özellikle otel, AVM, hastane ve ofis gibi büyük binalarda ısının tüm binaya eşit oranda dağılmasıyla daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturuyor. Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, tam otomasyon sağlayan kablolu ve kablosuz (wireless) kontrol sistemleri ile kullanıcılarına aynı zamanda büyük bir kolaylık da sunuyor.

 

Danfoss’un Termostatik Radyatör Vanası  radyatörlü ısıtma sistemlerinde radyatör vanalarının yerine kullanılıyor. Manuel olarak kumanda edilebilme özelliğine de sahip bulunan TRV; oda sıcaklığının istenilen seviyeye ayarlanması, sabit tutulması ve istenildiğinde yeniden ayarlamasına imkan tanıyor. İçerisindeki mekanizma sayesinde; oda sıcaklığını istenilen değerde sabit tutmak için radyatöre giden suyun miktarını otomatik olarak ayarlayan TRV, bu sayede konforlu yaşam alanlarının oluşmasını da sağlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER