Anasayfa >

Diğer Haberler >

Bien’den bayi toplantısında Funda Arar’lı sürpriz!

Bien’den bayi toplantısında Funda Arar’lı sürpriz!

01 Haziran 2015 Pazartesi, 10:09:16
Bien’den bayi toplantısında Funda Arar’lı sürpriz!
Bien Seramik, 28-30 Mayıs tarihleri arasında “Birlik” temalı bayi toplantısında ana bayilerini Kıbrıs Nuh’un Gemisi Oteli’nde bir araya getirdi.

Saat 09.30’da başlayan etkinliğin açılış konuşmasını Bien Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ercan yaptı. Ali Ercan ‘’6 yılda bu kadar hızlı büyüyüp yükselmelerinin temel sebebinin birlik olduğunu dile getirdi. Bu markayı hep birlikte yükselttik ve yükseltmeye devam edeceğiz’’ diye konuştu.

Gün boyu süren bir çok eğlenceli etkinliğin ardından gecenin sürprizi Funda Arar oldu. 150 bayinin katılımıyla gerçekleşen toplantının Gala Gecesi’ne Funda Arar damgasını vurdu.

Akşam Saat:21:00’da sahne alan Funda Arar Bien için verdiği mesajda ‘’Bien’in Birlik toplantısına Türkiye’nin bütün bölgelerinden katılım gösteren Bien ailesiyle bu gece burada birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Sizlerle daha nice birlik toplantılarına, hepiniz hoşgeldiniz’’ dedi. Sanatçı konuşmasının ardından geceye en güzel şarkılarıyla renk kattı. Funda Arar hem coştu hem coşturdu. İki saatden fazla sahnede kalan Arar, Bien ailesine unutulmaz bir gece yaşattı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER