Anasayfa >

Diğer Haberler >

Akbatı, AVYM'de İstanbul Shopping Fest coşkusuna özel etkinlikler 6 Haziran'da!

Akbatı, AVYM'de İstanbul Shopping Fest coşkusuna özel etkinlikler 6 Haziran'da!

01 Haziran 2015 Pazartesi, 10:06:29
Akbatı, AVYMde İstanbul Shopping Fest coşkusuna özel etkinlikler 6 Haziranda!
Akbatı AVYM, Haziran ayında İstanbul Shopping Fest coşkusunun yanı sıra; özel tiyatro ve söyleşileriyle de keyifli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Akbatı AVYM, 6-28 Haziran tarihleri arasında İstanbul Shopping Fest ile alışveriş coşkusunu yaşatırken özel etkinlikleri ile de ziyaretçilerine keyifli zamanlar sunacak. Zengin etkinlik programı; 13 Haziran Cumartesi günü açıkhava Akbatı Festival Park alanında saat 20:30’da ünlü tiyatrocu Nilgün Belgün’ün Aşk ve Komedi adlı tiyatro oyunu ile başlayarak 20 Haziran Cumartesi günü 15:00-16:00 arasında gerçekleştirilecek Yaşam Akademisi kapsamında Babalar Gününe özel, tüm babalara “baba” olmanın farklı yanlarının anlatılacağı Eralp Caner’le “Çocuklar Ne Bekler, Babalar Ne Anlar?, Babalar Ne Verir, Çocuklar Ne Anlar” konulu söyleşi ile devam edecek

 

 

 

Akbatı AVYM çocukları Oz Ülkesi’ne davet ediyor

Akbatı AVYM’nin Haziran ayına özel etkinlikler kapsamında çocuklar için Oz Ülkesi tiyatro oyunu da yer alıyor. Çocuklara Dorothy’nin maceralarıyla neşeli anların yaşatılacağı Oz Ülkesi tiyatro oyunu; akıl, duygu ve cesaret kavramlarını doğru bir biçimde aktarıyor. Zengin bir hayal gücüyle gerçek hayat içerisindeki zorluklarla başa çıkabilmenin ipuçlarını da yansıtan Oz Ülkesi, 27 Haziran Cumartesi günü zemin kat havuz önü saat 15.00’da tüm çocukları bekliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER