Anasayfa >

Diğer Haberler >

Tahincioğlu Nidapark serisine yenilerini ekliyor!

Tahincioğlu Nidapark serisine yenilerini ekliyor!

29 Mayıs 2015 Cuma, 15:59:17
Tahincioğlu Nidapark serisine yenilerini ekliyor!
Tahincioğlu Grup Nidapark serisine yenilerini ekliyor. İşte Tahincioğlu ‘nun planladığı Nidapark projeleri…

Nidapark Seyrantepe, Beşiktaş ve Nidakule Ataşehir, Levent projeleriyle sektörde adından söz ettiren Tahincioğlu İnşaat’ın gelecek projeleri de ses getireceğe benziyor. Tahincioğlu Grup Nidapark serisine yenilerini ekliyor. İşte Tahincioğlu ‘nun planladığı Nidapark projeleri…

 

1-      Nidapark Yenisahra

 Nidapark Yenisahra projesi 193 parsele ayrılmış 4,9 hektarlık alan üzerinde yükseliyor. Çoğunluğu konut olarak tasarlanan Nidapark Yenisahra’da ofisler, mağazalar ve sosyal tesisler bulunuyor.

 

2-      Nidapark Çengelköy

Nidapark Çengelköy 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 16 bin metrekare kiralanabilir alanı olacak olan Nidapark Çengelköy projesi için çalışmalar devam ediyor. Marmara Denizi manzaralı Nidapark Çengelköy projesinin 2016 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. 

 3-      Nidapark Denizatı

Denizatı Kent Sitesi’nin dönüşümünü üstlenen Tahincioğlu Zeytinburnu Sümer Mahallesi’nde dönüşüme giriyor. Nidapark Denizatı Zeytinburnu projesinin 2015’te satışa sunulması planlanıyor.


 

 4-      Nidapark Beykoz

Tahincioğlu Nidapark Beykoz projesi için Beykoz bölgesinde arsa topluyor. 250 metrekare alan üzerinde inşa edilmesi planlanan Nidapark Beykoz projesinin de bir buçuk yıl sonra satışa sunulması planlanıyor.
 

5-      Nidapark Başakşehir

Kısa süre önce emlak Konut GYO’nun Başakşehir Kayabaşı arsa ihalesini kazanan Tahincioğlu Nidapark Başakşehir projesini hayata geçiriyor. Karma konseptli olarak tasarlanan Nidapark Başakşehir Kayabaşı projesinde konut ve cadde mağazalarına yer verilecek.

 

 

Tahincioğlu İletişim

Tel: 0216 687 30 40

Detaylı bilgi için tıklayınız!

 

PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER