Anasayfa >

Diğer Haberler >

Palmarina Bodrum’da, Sailors Pub açılıyor!

Palmarina Bodrum’da, Sailors Pub açılıyor!

29 Mayıs 2015 Cuma, 11:01:51
Palmarina Bodrum’da, Sailors Pub açılıyor!
Palmarina Bodrum, denizcilik dünyasının nabzının attığı oluşum ve uluslararası etkinliklere, ülkemiz denizlerine olan deniz trafiğini artırmak için sürdürdüğü çalışmalara aralıksız devam edecek.

Bölgenin ve denizcilik dünyasının yükselen değeri Palmarina Bodrum; 30 Mayıs 2015 Cumartesi akşamı teras katında Sailors Pub açılışını gerçekleştirerek, denizciliği yaygınlaştırma hedefi ile sürdürdüğü faaliyetlerini güçlendiriyor. Her yaştaki deniz tutkununu bir araya getirerek, deniz severlerin buluşma noktası, merkez üssü olarak faaliyet gösterecek Sailors Pub; deneyimli denizcilerin ve denizin ruhunu karaya taşıyacak, genç nesillere denizcilik ruhunu aşılayacak bir ortam vaad ediyor.

 

Denizcilik sporlarına olan katkılarını bu yıl da sürdürecek olan Palmarina Bodrum, yarışma  sponsorluklarıyla da 2015 yılında da sektördeki öncü rolünü sürdürmeyi hedefliyor. Bölgede gerçekleştirmiş olduğu yatırımları ile hem yerel hem de bölge ekonomisine canlılık kazandırma ve denizciliği yaygınlaştırma hedeflerini ilke edinen Palmarina Bodrum dört mevsim boyunca tüm dünya denizcilerine ev sahipliği yapıyor.

 

Türkiye’nin tek mega yat kapasiteli marinası olan Palmarina Bodrum; Türkiye’de sadece kendisinin sahip olduğu özel sertifikaları*,  620 tekne bağlama kapasitesi, yatçılık acenteleri ve sigorta hizmetleri, dünyaca tanınan markalardan oluşan 112 mağazalık açık hava alışveriş merkezi, Cipriani, Nobu, Billionaire gibi dünyaca ünlü restaurant ve gece kulüpleri, kafeler, çocuklara yönelik oyun ve eğlence kompleksi Kids Paradise, Palmalife Marina Hotel, Palmarina Boutique Hotel gibi konaklama alternatifleri, kişiye özel seçenekler  sunan Palmarina Bodrum Spa & Fitness merkezi hizmetleri ile uluslararası standartların üzerinde sunduğu  sosyal ortamı ile dünyanın sayılı marinaları arasında yer alıyor.

*Sertifikalar: FEE Mavi Bayrak -The Foundation for Environmental Education, TYHA-The Yacht Harbour Association, 5 Altın Çıpa, IMCI-International Marine Certification Institute, 5 Mavi Yıldız sertifikalarının yanı sıra; UKAS LRQA ISO 9001:2008 QMS Sertifikası

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER