Anasayfa >

Diğer Haberler >

BRENSLER brülörleri lansmanı yapıldı!

BRENSLER brülörleri lansmanı yapıldı!

28 Mayıs 2015 Perşembe, 10:34:04
BRENSLER brülörleri lansmanı yapıldı!
BRENSLER firması, müşterilerine, servislerine ve piyasanın aktörlerine sağlam ürün ve farklı hizmet anlayışının kapılarını araladı.

Antalya Side’de bir otelde düzenlenen programda, BRENSLER Ülke Müdürü Volkan Saraç moderatörlüğünde BRENSLER brülörlerinin Türkiye tanıtım lansmanı gerçekleştirildi.

 

Lansmana, Türkiye'nin önemli brülör teknik servis ve ısıtma yakma uzmanları katıldı. Programda bir konuşma yapan Volkan Saraç, Türkiye’de BRENSLER firması hakkında ve sektöre getirecekleri yenilikler hakkında bilgi verdi.

 

Alman mühendisliği ile Türkiye’de ürettirilen BRENSLER brülörlerine lansmanda ilgi oldukça yoğundu.

 

Türkiye’nin sayılı brülör teknik servislerinden, yakma ve ısıtma mühendislerinin de fikirleri alınarak, global marka yerel davranış stratejisi ile üretim yapan BRENSLER brülörlerini yerinde inceleme fırsatı bulan ziyaretçiler, BRENSLER brülörlerinin sağlamlığı teknolojik altyapısı konusunda bilgilendirildiler.

 

Üç gün süren lansman toplantısında BRENSLER brülörlerinin tanıtımı yapılarak, stratejileri anlatıldı. Ayrıca konukların yoğun bir sezon öncesinde stres atmalarına da olanak sağlandı.

 

Bu tür organizasyonların her yıl daha fazla davetli ile yapılacağının sözünü veren BRENSLER Ülke Müdürü Volkan Saraç, belirli bir kota tutturma başarısına karşın, bu kotayı tutturanlara VW Amarok araç hediye edileceğini duyurdu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER