Anasayfa >

Diğer Haberler >

Coldwell Banker Türkiye, Ankara, İstanbul ve İzmir' maviye boyuyor!

Coldwell Banker Türkiye, Ankara, İstanbul ve İzmir' maviye boyuyor!

27 Mayıs 2015 Çarşamba, 11:16:53
Coldwell Banker Türkiye, Ankara, İstanbul ve İzmir maviye boyuyor!
Yaza düzenlediği bir dizi etkinlikle merhaba diyen Coldwell Banker Türkiye, İstanbul, İzmir ve Ankara'da caddelerini araç korteji ile maviye boyuyor.

Coldwell Banker Türkiye ofisleri ve genel müdürlük çalışanlarının katılımıyla ilki Ankara'da gerçekleşen organizasyon, 19 Mayıs'ta Anıtkabir ziyaretinin hemen ardından araç korteji ile devam etti. Ankara'nın caddelerinin Gayrimenkulün Yıldızları ile maviye boyandığı kortej bitiminde, Ankara Çayyolu'nda Coldwell Banker Renk Ofisinin açılışı gerçekleşti ve sonrasındaki kutlamalar gece boyu devam etti.

 

 

Uçurtma şenliği ile gökyüzü maviye boyandı

İstanbul'da Caddebostan sahilinde 'CB Ev Uçurtma Şenliği' ile başlayan etkinlik, uçurtmalarla gökyüzünün maviye bezenmesinin ardından araç korteji ile devam etti. Mavinin gücünü İstanbul caddelerine yayan korteje katılanlar, bitiş noktasındaki 'Hoş Geldin Yaz Partisi' ile unutamayacakları bir gece yaşadılar.

 

 

29 Mayıs'ta İzmir fethediliyor!

29 Mayıs'ta Mavişehir'de İzmir'deki ofislerinin katılımıyla gerçekleşecek "CB Ev Uçurtma Şenliği" ile Coldwell Banker'ın ev logosu, gökyüzüne yükselecek.Şenliğin ardından düzenlenecek araç korteji, Coldwell Banker mavisinin gücünü İzmirlilere hissettirecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER