Anasayfa >

Diğer Haberler >

Sinpaş Flatofis Haliç toplantıların merkezi oluyor!

Sinpaş Flatofis Haliç toplantıların merkezi oluyor!

27 Mayıs 2015 Çarşamba, 11:00:08
Sinpaş Flatofis Haliç toplantıların merkezi oluyor!
Sinpaş Holding’in Türkiye’nin ilk A+ yatay ofisi olarak geliştirdiği Flatofis Haliç, bünyesindeki toplantı hizmetleri ile toplantıların da merkezi oluyor.

Flatofis Toplantı Hizmetleri’nin farklı toplantılara uygun olarak sunduğu 8 kiralanabilir toplantı salonu ve Hız Temalı 9. toplantı salonu SpeedRoom ile İstanbul Haliç’teki Flatofis’te tüm iş dünyasının hizmetinde.

 

Birbirinden ferah, gün ışığı alan, modern tasarımlı ve güçlü teknik donanıma sahip kiralanabilir toplantı salonları ile hizmetler sunmaya devam eden Flatofis Toplantı Hizmetleri, değişken katılımcı sayıları ve toplantı temalarına uygun olarak, seminerler, konferanslar, eğitim toplantıları, focus grup toplantıları, assesment toplantıları, şirket toplantıları, dönemsel toplantılar, bayi toplantıları, basın toplantıları, özel lansman toplantıları ve özel simülatör destekli aktiviteli toplantılar, Flatofis ferahlığı ve rahatlığıyla Haliç’te gerçekleştirilebiliyor.

 

Flatofis Haliç bünyesinde, iş dünyasının farklı toplantı ihtiyaçlarına uygun ayrıcalıklı hizmetler sunan Flatofis Toplantı Hizmetleri, Türkiye’nin ilk hız temalı toplantı salonu SpeedRoom’un yanı sıra 8 farklı eğitim toplantı salonu ile de hizmet veriyor.  150 kişi kapasiteli fuaye alanında kokteyl, lansman, ödül töreni gibi çeşitli etkinlikler de düzenlenebiliyor. Güçlü teknik altyapısı ile hizmet veren Toplantı Hizmetleri’nin içersinde bulunan Botanik Bahçe ise toplantı molalarında açık hava ihtiyacı duyanlar için özel olarak dizayn edildi.

 

Çalışanlara motivasyon katan aktivite ve toplantı seçenekleri

 

İş ve eğitim toplantılarına hız ve motivasyon katacak SpeedRoom ise Flatofis Haliç bünyesindeki Speedcity’de hizmet veriyor. Tüm motor severlerin keyifli vakit geçirebileceği Flatofis Speedcity’de hız tutkunları;  Formula simülatörleri ile yarışmanın tadını çıkarıyor. Türkiye’nin ilk hız temalı toplantı salonu olan SpeedRoom, aktivite ve motivasyonu öne çıkaran özel temalı toplantılar yapmak isteyenlere, 120 kişilik kapasitesiyle fark yaratan özel bir hizmet sunuyor.

Hız konsepti ve geniş katılımcı kapasitesiyle yeni bir imkan sunan SpeedRoom’un açılışıyla birlikte Flatofis Toplantı Hizmetleri bünyesindeki toplantı salonlarının sayısı 9’a çıktı.

Flatofis Haliç bünyesindeki Speedcity ise motor sporlarının teknoloji ve simülasyonla buluştuğu Türkiye'nin ilk ve tek motor sporları eğlence merkezi olarak, 7’den 70’e tüm motor sporu tutkunlarının keyifli vakit geçirebildikleri yeni buluşma noktası olarak hizmet veriyor.

Flatofis Toplantı Hizmetleri ile Speedcity’nin imkanları bir araya geldiğinde ise özel motivasyon toplantıları ve farklı konseptli aktiviteli toplantılar daha da renkleniyor.

Flatofis Haliç’teki Speedcity’nin sunduğu kurumsal aktivite seçeneklerinden bazıları şunlar:

 

 

 

 

Bireysel Şirket Turnuvası

Katılımcılar, Flatofis Speedcity’de bulunan 3 farklı yarış istasyonunda maksimum heyecan ve network sistemli bir mücadeleye girişebiliyorlar. Flatofis Speedcity’de bulunan simülatör seçeneklerinde, tam ebat ve son teknoloji hareketli formula, motosiklet, ralli simülatörleri yer alıyor. Aktivite Merkezinde simülasyon araçlarıyla takım olarak topluca yarışabilen katılımcılar, şirket çalışanlarının motivasyonlarını pekiştirmiş oluyor. Flatofis Speedcity, takımlar için olduğu kadar bireysel anlamda da şirket çalışanlarına inanılmaz heyecanlar ve eğlence imkanı sunuyor.

 

Pit-Stop’lu  Takım Ruhu Aktivitesi

Takım performansının en üst noktası olan Formula Pit-Stop Aktivitesi,  Flatofis Speedcity’de kurumsal takım ruhu aktivitesi olarak sunuluyor.  Flatofis Speedcity’de, dünyanın en etkin, ölçülebilir ve en hızlı takım aktivitesi olan Formula Pit-Stop çalışmasını  birebir yaşayabiliyorsunuz.  5 kişiden 20 kişiye kadar takımlar oluşturarak, aynı anda yüzlerce kişiye takım ruhu aktivitesi de sunulabiliyor. Formula Pit-Stop Aktivitesi, katılımcılara; gerçek takım ruhu, hızlı problem çözebilme, dayanışma, liderlik, motivasyon, son ana kadar pes etmemenin önemini, hızlı takım olma gibi özelliklerin yanı sıra tabii ki maksimum eğlence de sunuyor.

 

 

Defansif Sürüş Aktivitesi ve Direksiyonda Alkolün Etkileri Programı

Flatofis Speedcity’de sosyal sorumluluk temalı aktiviteler gerçekleştirmek de mümkün. Bu konuda Speedcity Defansif Sürüş Aktivitesi sayesinde, katılımcılara direksiyon başında           ölüm-kalım durumlarında anlık doğru tepkilerin önemini birebir öğretiyor. İkinci egzersiz olarak da; hızlı fren reaksiyonunun, durma mesafesini ne kadar kısalttığı da öğretiliyor. Gerçek kaza tuzakları programları sayesinde de katılımcılar, gerçek koşullarda, zor anlarda ne yapmaları gerektiğini simülatör başında öğreniyorlar. Ayrıca Amerika’dan getirilen Fatal Vision Aktivitesi de 3 istasyonu sayesinde Speedcity katılımcılarına alkolün direksiyon başındaki olumsuz etkilerini birebir yaşatıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER