Anasayfa >

Diğer Haberler >

Artaş İnşaat’tan 3 yeni proje!

Artaş İnşaat’tan 3 yeni proje!

26 Mayıs 2015 Salı, 12:25:04
 Artaş İnşaat’tan 3 yeni proje!
Avrupa Konutları Kale projesinde konut satışlarını yüzde 90 oranında tamamlayan Artaş, projedeki ofis ve dükkanları da satışa çıkardı. Firma 3 yeni projeyi daha start vermeye hazırlanıyor….

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Kale projesinde yer alan ofis ve dükkanları satışa çıkardı.


599 konutluk Avrupa Konutları Kale Topkapı projesinde 52 ofis ve 30 mağaza yer alıyor.


Avrupa Konutları Kale projesinde büyüklükleri 236 ile bin 61 metrekare arasında değişen ofislerin metrekare fiyatı 9 bin TL’den başlıyor.


Büyüklükleri 99 ile bin 182 metrekare arasında değişen Topkapı Avrupa Konutları Kale mağaza fiyatları ise metrekare bazında 21 bin TL’de başlıyor.


Konut kısmında satışların yüzde 90 oranında tamamlandığı Avrupa Konutları Kale projesinde daire fiyatları ise 632 bin TL’den başlangıç gösteriyor.


Avrupa Konutları Kale projesinde konut teslimlerinin ise Temmuz 2016 yılında yapılması planlanıyor.


Avrupa Konutları Kale projesinin satışa çıktığı günden bu yana yüzde 20 prim yaptığına dikkat çeken Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 3 yeni projesinin de  müjdesini verdi.


Tema İstanbul’un 3.etabı Eylül’de satışta
Vadi İstanbul projesinin bin 500 konutluk 3.etabını Eylül ayında satışa çıkarmaya hazırlandıklarını belirten Çetinsaya,  diğer iki yeni projeden birinin Kayaşehir ‘de diğerinin ise Çobançeşme’de konumlandığını söyledi.


Çobançeşme projesinde geri sayım başladı
Eylül ayında satışa çıkması planlanan Artaş Çobançeşme projesi  toplam 165 konut, 52 ofis ve 15 dükkandan oluşuyor.

 
Kayaşehir seneye kaldı
Kayaşehir projesi ise konut ve dükkanlardan oluşuyor. Artaş Kayaşehir projesinin Mart 2016 gibi satışa çıkması planlanıyor.


Tema Park’ta teslimler Temmuz’da başlıyor
Bugüne kadar 15 bin 600 konutun 11 bin 500’ünü teslim ettiklerini belirten Süleyman Çetinsaya, “3 ay içinde kalan konutların da tamamını teslim edeceğiz. 3 bin 500 konutluk Tema Park projemizde Temmuz ayı itibariyle teslimler başlıyor”ifadesindebulundu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER