Anasayfa >

Diğer Haberler >

MaaNaa projeleri 29 Mayıs'ta görücüye çıkıyor!

MaaNaa projeleri 29 Mayıs'ta görücüye çıkıyor!

26 Mayıs 2015 Salı, 10:01:56
MaaNaa projeleri 29 Mayısta görücüye çıkıyor!
MaaNaa projeleri 29 Mayıs'ta görücüye çıkıyor. “Etiler’de Mutlu Bir Hayatın Kapılarını Açın” sloganıyla İstanbul’un Kalbi Etiler’de RAM GMY tarafından Hayata Geçirilen MaaNaa Projeleri, Melek Yatırımcı Candan Karabağlı Liderliğinde Rafine Bir Yaşam Alanı sunuyor.

Tüm projeleri kent merkezlerinin en prestijli lokasyonlarında yer alan MaaNaa, bölge seçiminden başlayarak ferah, aydınlık ve modern mekanlarla kentli yaşamı yeniden tasarlıyor. 

 

Uluslararası başarı kazanmış mimar ve marka uzmanları ile geliştirilen MaaNaa projelerinin, bölgelerdeki mahalleleri nasıl yeniden canlandırdığı, yatırımın gerekçeleri ve binaların tekrar dönüştürülmesi gibi konuları kapsayacak sohbetimizi eşsiz boğaz manzarı eşliğinde yapmayı planladık.

 

 

MaaNaa markası yaratıcısı ve tersine beyin göçü örneklerinden, bugünün “Melek Yatırımcı Keiretsu Forum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Candan Karabağlı” ile proje ortakları Zekeriya Turfanda ve Fevzi Murat Müftülerin katılımıyla düzenlenecek kahvaltılı sohbet toplantısı 29 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER