Anasayfa >

Diğer Haberler >

UPN International’dan Körfez çıkartması!

UPN International’dan Körfez çıkartması!

25 Mayıs 2015 Pazartesi, 13:16:58
UPN International’dan Körfez çıkartması!
UPN International ekibi ve üst düzey yöneticileri 04 Mayıs itibariyle, Dubai, Katar ve Bahreyn olmak üzere acente, fuar ziyaretleri ve yeni satış kanalları çalışmaları için önemli ziyaretler ve görüşmeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

UPN International’ın üst düzey yöneticileri, Katar merkezli iş ortağı ROIAA Group ile sektörü değerlendirmek, yeni projeler ve satış kanallarını geliştirmek üzere Katar’da bir araya geldi. Yoğun ve verimli görüşmeler sonucunda UPN International ve ROIAA Group yeni ve önemli iş anlaşmalarına imza atacaklarının müjdesini verdiler.

 

UPN International, Ofislerini Açıyor!

2010 yılından beri acentelik sistemi ile çalışan UPN International, körfez ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkede UPN International Şubelerini açma çalışmalarına başladı. İlk olarak T.C. Katar Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Sayın Mustafa Güleç ile bir araya gelen UPN International’ın üst düzey yöneticileri, Dubai, İngiltere ve Rusya başta olmak üzerek şube çalışmalarına hız verdi.

 

UPN Satış Ekibi Bahreyn’de!

Gayrimenkul piyasasındaki gelişmeleri takip etmek, resmi görüşmeler yapmak ve mevcut acentelere destek vermek amacıyla UPN Satış Ekibi Bahreyn’e ziyaretler gerçekleştirdi. Gulf Property Show fuarına da katılan UPN International satış ekibine körfez basınının da ilgisi oldukça yoğundu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER