Anasayfa >

Diğer Haberler >

İller Bankası yeni adresine taşınıyor!

İller Bankası yeni adresine taşınıyor!

25 Mayıs 2015 Pazartesi, 09:40:04
İller Bankası yeni adresine taşınıyor!
Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ’nin İller Bankası için yapımını tamamladığı “İller Bankası AŞ İstanbul Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası”nın açılışı töreni 25 Mayıs’ta gerçekleşiyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ’nin 2014 yılında yapımına başladığı, Türkiye’nin en ileri teknolojiye sahip ve yeşil binalarından “İller Bankası AŞ İstanbul Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası”projesinin açılış töreni 25 Mayıs 2015’te, aynı binada gerçekleşiyor.

1987 yılından bu yana hizmet verdiği Maltepe’deki hizmet binasını Ataşehir’e taşıyan İller Bankası bundan böyle, toplam 10 kattan oluşan, yeşil ve akıllı teknolojiyle donatılmış binasında hizmetlerine devam edecek.

Kentin dokusuna saygılı, enerji tasarrufu yüksek ve verimliliğiyle gelecek projelerine örnek olacak bu yapının açılış törenine, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris Güllüce, İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Gedik, belediye başkanları ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kamil Yanıkömeroğlu katılacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER