Anasayfa >

Diğer Haberler >

Üsküdar Kentsel Dönüşüm Ofisi açıldı!

Üsküdar Kentsel Dönüşüm Ofisi açıldı!

22 Mayıs 2015 Cuma, 09:48:46
Üsküdar Kentsel Dönüşüm Ofisi açıldı!
Üsküdar'da Kentsel Dönüşüm Ofisi'nin açılışını yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, "Ankara'yı batıran ve buraya gelip size söz veren ve bu ülkede dikili ağacı olmayanlara dur deyin" dedi.

Üsküdar Belediyesi tarafından Yavuztürk Mahallesi'nde kurulan kentsel dönüşüm Ofisi, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları Hasan Sert ve Rabia İlhan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve çok sayıda partilinin katılımı ile açıldı.


Açılış töreninde büyük bir ilgi ile karşılanan AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti'nin İstanbul'u mega projelerin üssü haline getirdiğini belirterek, "Şunu özellikle ifade etmem lazım. Burada eğer toplanmışsak ve burada bir hafta önce Ankara Büyükşehir Belediyesini borç batağı içine sokup Ankara'yı batıran biri gelip buraya, size söz vermiş ve sizde inanmışsanız, inanmamışsanız ben bunu burada tekrarlamak zorundayım. Burada önce kalplerimiz arasında bir köprü kurmamız lazım. Ve şunun özellikle altını çizmek istiyorum. Burada bu Kentsel Dönüşüm Ofisi'nde sizin arzu etmediğiniz, sizin istemediğiniz hiçbir şey olması mümkün değil. Bakın bunun altını çiziyorum" dedi.


Kentsel dönüşüm projelerinin önemine de dikkat çeken Temurci, "Kentsel dönüşüm projeleri her şeyden önce insanımızın canını kurtarma projeleridir. Burada hiçbir kardeşimin bize oy versin vermesin başımızın tacıdır. Hiçbir kardeşimin burada bu dönüşümden zararla çıkmasını istemiyoruz. Dolayısı ile sizin kaç kat alacağınızdan daha önemli burada size danışılarak bir şey yapılacak. Lütfen buraya siyaseti karıştırmayın. Ama şunu yapın lütfen. Size şuana kadar bu ülkede kim neyi söz verdi ve neyi yaptığına bir bakın. Ve her şeyden önce o sözü söyleyenin adam olup olmadığına bir bakın" şeklinde konuştu.


"Biz bu ülkede artık milletin kıblesini sorgulayanlarla yolumuza devam etmeyeceğiz" diyen Temurci, "Ama şunu da söyleyeyim. Burada özellikle ifade edeceğim. Eğer bu ülkede insanlarımızın problemleri varsa, onların problemi bizim problemimizdir. Biz bu ülkede bayrakla problemi olmayan, milletle problemi olmayan herkesle yol yürüyeceğiz. Burada Yavuztürk adına aylardır çalıştığımız bir projeyi burada açıklarken, Ankara'yı batıran ve buraya gelip size söz veren ve bu ülkede dikili bir ağacı olmayanlara artık dur deyin. İnşallah AK Parti'yi İstanbul'da yerel yönetimlerimizle birlikte çok daha güçlü kılacak bir kararı 7 Haziran'da hep birlikte verin diyorum" diye konuştu.


Kentsel Dönüşüm Ofisi, kurdelenin kesilmesinden sonra hizmete açıldı. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER