Anasayfa >

Diğer Haberler >

Hilti Türkiye Fuarı’nda ‘Daha Hesaplısı Yok’!

Hilti Türkiye Fuarı’nda ‘Daha Hesaplısı Yok’!

18 Mayıs 2015 Pazartesi, 12:07:05
Hilti Türkiye Fuarı’nda ‘Daha Hesaplısı Yok’!
Hilti Türkiye’nin bu yıl bir ilki gerçekleştirerek düzenlediği kendi fuarında yeni ve mevcut ürünleri uygulamalı olarak sergilenirken ‘Daha Hesaplısı Yok! Gelin Anlatalım’ sloganı kullanıldı.

 

 

 

 Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Mehmetçik Kalay, Hilti müşterilerinin büyük ilgi gösterdiği fuarda, hesaplı alışverişin formülünü anlattı.

 

 

Global inşaat endüstrisinin inovatif jenerik markası Hilti, bu yıl ilk kez kendi fuarını düzenleyerek 2015 yılında Türkiye pazarına sunduğu yeni ve mevcut ürünlerini sergiledi. Hilti Fuarı’nda; müşteriler, satış ekiplerinden tüm ürün grupları hakkında detaylı bilgi alma ve ürünleri uygulamalı olarak deneme fırsatını elde ettiler. ,

 

 

Hilti Türkiye, 16 Mayıs Cumartesi günü Viaport Crowne Plaza‘nın açık alanında düzenlediği fuarda, müşterilerini kırmızı halı ve sürprizlerle karşıladı. Fuar etkinliği kapsamında kırmızı halıda müşterilerle bire bir röportajlar yapıldı, çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenlendi. Tüm gün süren fuarda, çivi çakma sistemleri, kırıcılar, lazerler, M&E uygulamaları (Mekanik Elektrik), kimyasal ürünler, kompakt vidalamalar, ahşap uygulamaları ve elmaslı delim sistemleri olmak üzere 8 istasyon yer alırken, fuara özel indirim ve fırsatlar da büyük ilgi çekti.

 

 

Hilti Türkiye’nin, 11-15 Mayıs tarihlerinde, çalışanlarına yönelik eğitim amaçlı olarak Viaport Crowne Plaza’da gerçekleştirdiği Marketing Wave etkinliğinin ardından 16 Mayıs’ta düzenlenen Hilti Türkiye Fuarı’nın sloganı “Daha Hesaplısı Yok! Gelin Anlatalım” olarak belirlendi.

 

 

Daha Hesaplısı Yok!

Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Mehmetçik Kalay, satış ve satış sonrası hizmetlerindeki önemli avantajlarının, Hilti ürünlerini piyasadaki en hesaplı marka olarak farklılaştırdığına dikkat çekti. Kalay, üstün dayanıklılık ve performans, 2 yıla kadar masraf yok hizmeti, ömür boyu servis garantisi, mühendislik hizmetleri, tamir için ücretsiz servis, direkt satış ve yerinde demo hizmeti, çekme testi, ücretsiz yazılımlar, on-line sipariş, müşteri hizmetleri ve filo hizmeti gibi satış sonrası desteklerinin, Hilti’yi global pazarlarda kanıtlanmış kalitesi dışında aynı zamanda en hesaplı ürün olarak da öne çıkardığını kaydetti.

 

 

Mehmetçik Kalay, Hilti Türkiye’nin son 5 yıl içinde yıllık ortalama yüzde 29 oranında büyüme kaydettiğini belirterek, “Geçtiğimiz yıl rekor büyüme sağlayarak yüzde 35 oranında büyüme gerçekleştirdik. Bu yıl da yüzde 20 büyümeyi hedefliyoruz. ” dedi.

 

 

2015’in Yeni Ürünleri

Müşterilerinin çözüm ortağı olarak işlerine güç, kalite, verimlilik ve ekonomi katmak için yeni ürün ve hizmetler geliştiren Hilti‘nin, 2015 yılında Türkiye pazarına sunacağı 24 yeni üründen 14‘ü Hilti Fuarı’nda sergilendi. Yeni ürünlerden akülü ve kablosuz SID 2-A ile SF 2-A ise Hilti’nin son tüketiciye yönelik ilk ürünleri olma özelliğini taşıyor.

 

 

DX 2 IF Dizayn Ödülü alan, alüminyum gövdeye sahip küçük boyutları ve yüksek güç değeri ile dikkat çeken Hilti’nin yeni barutlu çivi çakma makinası SID 2-A, tetik güvenliği, baskı basınç güvenliği ve herhangi bir düşme esnasında makinanın çalışmasını önleyen güvenlik sistemine sahip bulunuyor.

 

 

Hilti’nin son tüketicilere yönelik ikinci yeni ürünü delim ve vidalama makinası SF 2-A ise Hilti’nin 12 Volt sınıfındaki ilk ürünü olma özelliğini taşıyor. Batarya kapasitesi en yakın rakibine göre yüzde 30 daha yüksek olan SF 2-A, dizaynı ve ergonomisi ile uzun kullanım sürelerinde bile daha az yoruyor. Kullanıcı dostu yeni SF 2-A ile tüketiciler, şarj durumunu da batarya üzerindeki şarj durum göstergesi ile kontrol edebiliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER