Anasayfa >

Diğer Haberler >

Çamlıca’da Mesa Mayıs sonu teslimler başlıyor! Yüzde 80’i satıldı!

Çamlıca’da Mesa Mayıs sonu teslimler başlıyor! Yüzde 80’i satıldı!

15 Mayıs 2015 Cuma, 12:39:48
Çamlıca’da Mesa Mayıs sonu teslimler başlıyor! Yüzde 80’i satıldı!
Ağustos 2015’te teslim edilmesi planlanan Çamlıca’da Mesa projesinde teslimler Mayıs sonu başlıyor. Yüzde 80 oranında satışların tamamlandığı Çamlıca’da Mesa projesinde satışı devam eden konuların fiyatları 1 milyon 670 bin dolardan başlıyor 2 milyon 350 bin dolara kadar yükseliyor…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


 Mesa tarafından Çamlıca’da hayata geçirilen Çamlıca’da Mesa projesinde teslimler 2 ay öne alında. Ağustos 2015’te teslim edilmesi planlanan Çamlıca’da Mesa projesinde teslimler Mayıs sonu başlıyor.


85 dönüm alan üzerinde yükselen Çamlıca’da Mesa projesinde toplam 113 konut yer alıyor. 5 adet 3 katlı müstakil villa, 6 adet 2 ve 14 adet 3 katlı yatay bloktan oluşan Çamlıcada Mesa projesinde büyüklükleri 240 ile 950 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1,5+1 dubleks ve müstakil villa seçenekleri yer alıyor.

Çamlıca'da Mesa fiyatları ise 1 milon 670 bin dolardan başlıyor 2 milyon 350 bin dolara kadar yükseliyor.


Yüzde 80’i satıldı
Satışların yüzde 80 oranında tamamlandığını söyleyen Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Çamlıca’da Mesa projesini 10 yıl önce aldığımız bir arsa üzerinde geliştirdik. Bu proje bizim için çok önemli. Her detayında 46 yıllık tecrübemiz var. Çamlıca’da böylesi başka bir alan yok”dedi.

Yeni proje yolda
2015 sonuna kadar en az yeni bir projeye daha start vereceklerini söyleyen Boysanoğlu, “Bu yıl sonuna kadar en az bir projeye daha başlamayı planlıyoruz. Çekmeköy’de bir projemiz olacak. Çalışmalar devam ediyor” diye konuştu.


Yassıada üst düzey devlet adamlarını ağırlayacak
Müteahhitliğini üstlendikleri Yassıada projesi ile ilgili bilgi veren Mesa Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Aynagöz, “Yassıada ve Sivriada’da toplam 85 bin metrekare yapı alanı olan projenin müteahhitliğini üstlendik. Yassıada projesinde müze, otel ve konferans salonu yer alacak. Üst düzey devlet adamlarının ağırlanacağı bir proje olacak. Bu proje kapsamında 7-8 tane koruma altında olan yapı var. Zindanlar, kilise ve yargılanmanın yapıldığı alanlar korunacak. Sivriada’da ise kongre merkezi yapacağız”ifadesinde bulundu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER