Anasayfa >

Diğer Haberler >

Soyak Siesta Meydan AVM’ye yaz erken geldi!

Soyak Siesta Meydan AVM’ye yaz erken geldi!

14 Mayıs 2015 Perşembe, 15:01:46
Soyak Siesta Meydan AVM’ye yaz erken geldi!
Siesta Meydan Alışveriş Merkezi, yazı erken karşılamak isteyenler için 9 Mayıs’ta keyifli bir törenle kapılarını açtı.

Her türlü ihtiyacı karşılayacak markaları İzmir’lilerle buluşturan Siesta Meydan AVM, sosyal yaşam alanlarıyla İzmir’in yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor.

 

İzmir’in mega projesi Soyak Siesta’nın alışveriş merkezi ‘Siesta Meydan’ 9 Mayıs’ta renkli bir törenle hizmete açıldı. İzmirliler’in ve Soyak Siesta sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği açılış töreninin ev sahipliğini Soyak Yapı Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tarık Ongun üstlendi. Ongun’un konuşmasıyla başlayan açılış töreni, barbekü partisi ve canlı müzik eşliğinde devam ederek İzmirlilere keyifli bir bahar günü yaşama fırsatı sundu.

 

İzmir’in en yeni alışveriş merkezi olan Siesta Meydan’ın açılışında konuşan Soyak Yapı Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tarık Ongun; “Sürdürülebilir yaşam anlayışıyla tasarlanan Soyak Siesta bölge sakinlerine zengin yaşam alanları sunan ve enerji tasarrufu sağlayan uygulamarıyla İzmir’in en başarılı projeleri arasında yer alıyor. Siesta Meydan Alışveriş Merkezi ile kaliteli yaşam alanlarını genişleten ve bölgede yaşayanların yaşamına yeni bir soluk getiren Soyak Siesta; alışverişten yemeğe bir çok seçeneği yanıbaşınıza getiriyor.” dedi.

 

 

Ongun’un konuşmasının ardından alışveriş merkezi mağaza sahipleriyle birlikte sembolik bir açılış töreni yapıldı. Açılış töreninin ardından barbekü partisi, canlı müzik dinletisi, çocuklar için eğlenceli gösterilerle devam eden etkinlik, İzmirliler’in yoğun ilgisiyle karşılandı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER