Anasayfa >

Diğer Haberler >

Beyonce ve Jay Z'nin yeni malikanesi!

Beyonce ve Jay Z'nin yeni malikanesi!

14 Mayıs 2015 Perşembe, 09:04:47
Beyonce ve Jay Znin yeni malikanesi!
Dünyanın en zengin müzisyenleri arasında yer alan Beyonce, eşi Jay Z ile beraber her yıl Forbes listelerinde zirveyi zorluyor. Çift, şimdi de 2.6 milyon dolarlık evlerine taşınmanın hazırlıklarını yapıyor.

New Orleans'ta yeni bir malikane satın alan Beyonce ve Jay Z'nin yeni evi tam 1234 metrekare. 22 odalı evde, 7 yatak odası, 8 banyo bulunuyor. Tabii ki hepsi tek katta değil. Malikane, üç ayrı binadan oluşuyor.

 

Beyonce ve Jay Z'ye satılmadan öncek kilise ve bale okulu işlevi gören bu malikane, uzun zaman çevrede 'La Casa de Castile' olarak adlandırılmış. Ancak şimdilerde, çiftin yeni yuvası olacak.

 

1925 yılında inşa edilen malikanenin bir salonunda iki eski sütun bulunuyor. Yatakodalarından biri kırmızı renkte dekore edildi.

 

Banyolar için ise daha minimal bir tarz tercih edildi. Banyonun bir kapısı giyinme odasına açılıyor. Rahat ve casual tarzda dekore edilen malikaneni bir salonu, mutfakla birleşiyor. Bir başka mutfak, daha sade bir tarzda. Atölye olarak kullanılabilecek bir başka odada, çiftin çocukları yaşayacak. Küçük salonlardan biri.

 

 

 İşte Beyonce ve Jay Z'nin yeni malikanesi...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER