Anasayfa >

Diğer Haberler >

Assessment Systems Pazarlama ve Satış Direktörü İpek Sarıkaya oldu!

Assessment Systems Pazarlama ve Satış Direktörü İpek Sarıkaya oldu!

12 Mayıs 2015 Salı, 10:58:05
Assessment Systems Pazarlama ve Satış Direktörü İpek Sarıkaya oldu!
Türkiye’de 2007 yılından bu yana insan kaynakları alanında psikolojik ölçme ve değerlendirme hizmetleri veren Assessment Systems’ın yeni Pazarlama ve Satış Direktörü İpek Sarıkaya oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık mezunu olan İpek Sarıkaya, eğitimci olarak başladığı kariyerine, global şirketlerde satış yöneticiliği yaparak devam etti. Turkcell’in Doğrudan Satış Kanalı yapılandırma projesinde Doğrudan Satış Müdürü olarak görev aldı.

 

Aynı zamanda, farklı şirketlerde edindiği tecrübeleri ile Saha Satış ve Eğitim Danışmanlığı hizmeti verdi. Sarıkaya, Nisan 2015 itibariyle Assessment Systems’ta Pazarlama ve Satış Direktörü görevine getirildi.

 

“Doğru kişiye doğru eğitim, dünyayı değiştirir”

 

Kariyerine ilk adımı eğitimci olarak atan İpek Sarıkaya, eğitimin gücüne inandığını ve Assessment Systems ile bu düşüncesinin “Doğru kişiye doğru eğitim, dünyayı değiştirir” şeklinde yenilendiğini belirtti.

 

İpek Sarıkaya, verdikleri hizmeti kısaca şöyle açıkladı: “En değerli kaynak insan ve Assessment Systems olarak, hizmet verdiğimiz kurumların, bu en değerli kaynağını en etkin şekilde değerlendirmelerini sağlıyoruz.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER