Anasayfa >

Diğer Haberler >

Trakya Cam ileri teknoloji ürünleriyle gürültüyü kontrolü!

Trakya Cam ileri teknoloji ürünleriyle gürültüyü kontrolü!

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 16:17:10
Trakya Cam ileri teknoloji ürünleriyle gürültüyü kontrolü!
Trakya Cam, gürültü kontrol camlarını İstinye Park’ta düzenlediği etkinlikle tanıttı...

Trakya Cam Pazarlama Grup Müdürü Ebru Şapoğlu, günümüzde özellikle büyük kentlerde yaşayanlar açısından gürültünün önemli bir sorun olduğunu belirterek, “Gürültü kontrol camlarıyla yaşadığınız mekanı gürültüden izole etmek ve günün her anında huzurlu ve konforlu bir yaşam sağlamak mümkün” dedi.

 

11.05.2015 – Şişecam Topluluğu bünyesinde yer alan Türkiye’nin lider düzcam üreticisi Trakya Cam, gürültü kontrol camlarını İstanbul İstinye Park’ta düzenlediği özel bir etkinlikle tanıttı. 10 Mayıs 2015 Pazar günü gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında, katılımcılar gürültü kontrol camlarını deneyimleme fırsatı buldu.

 

Gün boyu süren aktivitelerde gürültü kontrol camlarını tanıtmak amacıyla sessiz ev konsepti hazırlayan Trakya Cam, perküsyon atölyesi, pandomim ve taraftar grubu gösterilerini test kabini içerisinde “sessiz disko” formatında katılımcılara sundu. Sessiz disko formatında test kabinin de canlı performansları izleyiciler kulaklıklarla dışarıdan dinleyerek gürültü kontrol camlarının kalitesini test etmiş oldu. Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Star konseriyle de katılımcılar eğlenceli zaman geçirdi.

 

Gürültü kontrol camlarıyla huzurlu ve konforlu bir yaşam mümkün

Trakya Cam Pazarlama Grup Müdürü Ebru Şapoğlu, etkinlik kapsamında yaptığı açıklamada, günümüzde özellikle büyük kentlerde yaşayanlar açısından gürültünün insan sağlığını fiziksel ve psikolojik olarak tehdit ettiğine dikkat çekerek, “Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ev ve iş yerlerimizi ‘gürültü kontrollü’ mekanlar haline getirmek mümkün. Ses kaynağına maruz kalan mekanın tasarımı, yapı elemanlarının seçimi, nitelikli cam seçimi gürültüyü azaltmada önemli etkenler olarak öne çıkıyor. Trakya Cam olarak biz de gürültü kontrol camlarıyla bu konuda etkili çözümler sunuyoruz. Gürültü kontrol camlarıyla yaşadığınız mekanı gürültüden izole etmek ve günün her anında huzurlu ve konforlu bir yaşam sağlamak mümkün” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER