Anasayfa >

Diğer Haberler >

Akdeniz Bölgesi’nin ilk Praktiker Pratik’i Mersin Tarsus’ta açıldı!

Akdeniz Bölgesi’nin ilk Praktiker Pratik’i Mersin Tarsus’ta açıldı!

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 10:04:43
 Akdeniz Bölgesi’nin ilk Praktiker Pratik’i  Mersin Tarsus’ta açıldı!
Ev geliştirme ve yapı marketi sektörünün lider markası Praktiker, Akdeniz Bölgesi’ndeki ilk Praktiker Pratik mağazasını Mersin-Tarsus’ta sürpriz indirimlerle açtı.

 Praktiker Pratik Tarsus, 950 metrekarede sunduğu 5 bin ürünle bölgenin ev geliştirme ve yapı marketi alanındaki tüm ihtiyacını karşılayacak

 

Praktiker Türkiye, Akdeniz Bölgesi’nin ilk Praktiker Pratik mağazasını Mersin-Tarsus’ta açtı. Praktiker Pratik Tarsus, 950 metrekarelik büyüklüğü ve 5 bini aşan ürünüyle bölgenin ev geliştirme ve yapı marketi alanındaki tüm ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor.

Prakitker Pratik Tarsus’un açılış töreni Praktiker Türkiye Genel Müdürü Tayfun Kutlu ve Mersin Praktiker Pratik mağazası yatırımcısı Izotek Taahhüt Plan Proje Mühendislik Yöneticileri Yakup Doğan ve Alper Demir’in katılımıyla gerçekleştirildi. Çamlıyayla Yolu Üzeri Terasus Konutları altında bulunan Praktiker Pratik Tarsus, markanın geniş ürün gamını bölge sakinlerinin ayağına getirdi. Praktiker Pratik Tarsus aynı zamanda Akdeniz Bölgesi’ndeki ilk Praktiker Pratik mağazası oldu.

En Pratik çözümler Akdeniz Bölgesi’nde

Açılışta konuşan Praktiker Türkiye Genel Müdürü Tayfun Kutlu, “Artık Mersin ve Tarsuslular ev geliştirme ve yapı marketi alanındaki her türlü ihtiyacını ‘en pratik’ şekilde tek noktadan karşılayabilecek. Praktiker’in uluslararası ve yerel tedarikçilerin ürünlerini Mersin Tarsus’lu tüketicilerle de buluşturuyoruz” dedi.

Kutlu, Praktiker Pratik Tarsus mağazasında mutfak ve banyo ürünlerinden mobilyaya, el aletlerinden yapı malzemelerine 5 bin ürünün yer aldığını anlattı.

Konuya ilişkin basın bülteni görselleri ekte değerlendirmenize sunarız.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER