Anasayfa >

Diğer Haberler >

4. Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu Seramiksan’ın altın sponsorluğunda gerçekleştirildi!

4. Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu Seramiksan’ın altın sponsorluğunda gerçekleştirildi!

08 Mayıs 2015 Cuma, 17:24:50
4. Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu Seramiksan’ın altın sponsorluğunda gerçekleştirildi!
4. Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu Seramiksan’ın altın sponsorluğunda gerçekleştirildi...

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan’ın, altın sponsor olarak destek verdiği, bu sene dördüncüsü düzenlenen Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu 6-7-8 Mayıs tarihlerinde “Mekân Tasarımında Disiplinlerarası Yaklaşımlar” temasıyla, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

 

Seramiksan yöneticileri de sempozyumun ikinci ve üçüncü günlerinde yaptıkları sunumlarla etkinlikte konuşmacı olarak yer aldılar. Seramiksan Sağlık Gereçleri Fabrikası Müdürü Selami Tek,   ‘Mekanın Dönüşümü’ isimli oturumda gerçekleştirdiği, ‘Sağlık Gereçleri Üretiminde Yeni Nesil Teknoloji’ başlıklı sunumunda Seramiksan’ın vitirifiye ürünlerini ve üretimde kullandığı en son teknolojiye sahip altyapı hakkında bilgi verirken, Seramiksan Satış Müdürü Süreyya Çağlar ise ‘Mekanın Eğitimi’ isimli oturumda gerçekleştirdiği ‘Seramik Üretiminde Gelişen Teknolojinin Yeri ve Dünya Seramik Trendleri’ başlıklı sunumunda seramik üretim teknolojisi ve Seramiksan’ın sahip olduğu altyapıyla birlikte dünyadaki seramik trendleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.     

 

4. Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu’yla ilgili konuşan Seramiksan Mimari Departman Yöneticisi Şule Tatlıdil Oktay ‘’Seramiksan olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi gibi tasarım ve eğitim kültürüne sahip bir kurum öncülüğünde, 4. İç Mimarlık Sempozyumu’nun sponsorları arasında yer almak bizim için büyük anlam ifade ediyor. Mimarlar, iç mimarlar, üniversite öğrencileri, öğretim üyeleri ile tasarımcılar ve meslek profesyonellerinin sanayi kuruluşlarıyla birlikte hareket edebilmesini sağlayan bu platform, Türk seramik sektörünün gelişimi açısından önemli kilometre taşlarından birini oluşturmaktadır.’’. Diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER