Anasayfa >

Diğer Haberler >

Başkan Demircan Dolapdere yatırımlarını anlattı!

Başkan Demircan Dolapdere yatırımlarını anlattı!

08 Mayıs 2015 Cuma, 16:51:56
Başkan Demircan Dolapdere yatırımlarını anlattı!
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan başta Dolapdere olmak üzere ilçede yapılan yatırımları anlattı…

Vatandaş-Başkan buluşması çerçevesinde Dolapdere’de  vatandaşlarla bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Dolapdere başta olmak üzere tüm ilçede yapılan yatırımların Beyoğlulu gençlere iş aş getirmesi için gayret gösterdiklerini belirterek sağlanan istihdamların kalıcı yardımlar olması dolayısıyla önemli olduğunu söyledi. 

 

 

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Vatandaş-Başkan buluşması çerçevesinde Dolapdere Semt Konağı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.  Dolapderelilerin yoğun ilgi gösterdiği çay sohbetinde mahallelerde yapılan çalışmalar konuşuldu. Vatandaşlar bölgede yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

 

ÇOCUKLARI İÇİN İŞ İSTEDİLER

 

Toplantıda vatandaşlar, yaşadıkları bölgede çözüm bulunmasını istedikleri konuları anlattılar. Dolapdere’de  yaşayan vatandaşlar daha çok  Başkan Demircan’dan çocukları ve kendileri için iş imkanlarının arttırılmasını istediler. Bölge ile ilgili diğer sıkıntılarını da anlatan Dolapderelileri büyük bir dikkatle dinleyen Demircan, problemleri ilgili birim müdürlerinden de bilgi alarak konuları vatandaş ile birlikte istişare etti.

 

 

YATIRIMLAR DAİMİ İŞ FIRSATINA DÖNÜŞSÜN

 

Demircan Dolapdere’de etrafın güzelleştiğini aktararak, “bu bölgede adeta her gün yeni bir  inşaat başlıyor. Yapılan yeni yerler çocuklarımıza iş, aş, ekmek getirsin, niyetimiz o. Dolapdere’de yeni hedefimiz bu “dedi. Yardım vermenin vazifeleri olduğunu bildiren Demircan, “bunu yapıyoruz. Her zaman yardımı devam ettirirken, onun yanında iş imkanlarını geliştirip, iş, aş bulmaya çalışmakta kalıcı çözümdür. Dolayısıyla bu tip yatırımların gençlerimiz için daimi iş fırsatına dönmesi için yoğun gayret gösteriyoruz.

 

 

 

SEMİNERLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Beyoğlu’nda 12 semt konağı bulunduğunu anlatan Demircan, “buralarda çok çeşitli konularda seminerler ve eğitimler veriliyor. Semt konaklarımızda verilen eğitimlerle bölgede yaşayan insanlarımız hem yeni bilgiler kazanıyor hem de yeteneklerini geliştiriyor. Eğitimin yaşı yok, yediden yetmişe her zaman eğitime ihtiyaç var. Seminerlerimiz bundan sonra da artarak devam edecek,” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER